Son Konu

Karımı Öldürdüm.Adliyeden yazıyorum.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evet çok pişmanımOlaya başlamadan önce şunu bildirmek istiyorumSiz siz olun katiyen benim düştüğüm hataya düşmeyin

Geçen Cuma günü meslek çıkışı karımla birlikte kebapçıya gittikKarımla yemeğimizi yedikten sonradan geldik hesap ödeme kısmına:Karım hesabı ödemem için bırakmıyor elimiBırak bırak!dedimHayır,Paran yoktur senindedi(Bi aralar işsizdim)Tabi meslek bulmuştum fakat inanmıyorduİlk günüydü çünküDedim:Meslek buldum ya hala mı inanmazsın bre zındık ?!dedimSonra kızdı bana küfür edip tokat attıNapıyosun *mna koyimdedimBaktım karı ayağa kalkmış bıçağı kaptığı gibi bana dürüst koşuyorYakaladım kolundanBir çakmışım osmanlı tokadını kulağına,dengesi bozuldu ve sanırsam sağır kaldıSonra tabii pişmanlık duydum eğildim yanına kolonya falan getirdi kebapçı tayfası5 dk geçtiAyıldığı anda nasıl oldu anlamadım yapıştı boğazıma ve kulağımı ısırıyorÇaktım bi taneTabii kebapçıdaki çırak fps oyunları oynuyor galibaHead Shot!!dediYine diyorum:Ben tekrar durdumBaktım kulağım kanıyorKan görünce deliririmHemen koştum kebapçı mutfağına, kaptım satırıTuttular beniİnsan karısına el kaldırır mı?dedilerGidemezsindedilerBende sinirden birinin kelleyi aldım

Devamı Gelecek Bölümde

Üst Alt