Son Konu

Ünlü Analist Açıkladı: Bitcoin Nisan ve Haziran’da Bu Seviyelerde Olacak!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yo-6.jpg

Ünlü piyasa analisti ve tanınmış podcaster Preston Pysh, Bitcoin (BTC)’in parabolik yükselişini sürdürmeye hazır olduğunu söylüyor. Ayrıca Preston Pysh, Bitcoin fiyatının Nisan ve Haziran aylarında göreceği seviyeleri de açıkça belirtiyor.

Preston Pysh: Bitcoin fiyatı epik olacak! Bunu izlemek büyüleyici olacak

“What Bitcoin Did” podcast’inin yeni bir bölümünde Preston Pysh, BTC’nin önümüzdeki aylarda eleştirmenlerin ve muhaliflerin yüzlerini kızartacağını belirtiyor. Çünkü analist, önde gelen kripto paranın beklentilerin ötesinde performans göstereceğine inandığını söylüyor. Preston Pysh konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence epik olacak. Bence şimdi ve Nisan ortasına kadarki fiyat, insanların beklediğinden çok daha fazlası olacak. Ve sonra, yaz ortasından sonbahara kadar oradan altı rakama doğal bir dalgalanma yaşayacağınızı düşünüyorum. Bence izlemek büyüleyici olacak. CNBC’nin konuşan kafalarının hala anlamadığını görmek için sabırsızlanıyorum.  Eğlenceli olacak, çünkü herkes ona bakıyor ve “Bu şey nedir? Bu hiç mantıklı değil.” diyor. Long Tesla olan tüm insanlarda ve ‘İşte, burada ölecek’ diyen tüm geleneksel insanlarda gördüğünüz şey aynı… Bitcoin‘e uygulanan aynı mercek ama muhtemelen 10 kat daha fazla..  

Preston Pysh: Bitcoin Nisan’da 95.000 doları ve Haziran’da 50.000 doları görecek

Bitcoin’in gelecekteki fiyatına gelince piyasa analisti Preston Pysh, Bitcoin’in iki ayda dik bir yükseliş yaşayacağını vurguluyor. Analist, lider kripto paranın %106’nın üzerinde kazanç elde ettiğini gösteren bir tweete atıfta bulunuyor.  Preston Pysh konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu yeniden çizdim ve bu yüzden grafikte söylüyorum. Bu olsun ya da olmasın, hiçbir fikrim yok… Ancak kısa süre önce yayınladığım grafiğe göre, Bitcoin şimdi Nisan ortasına kadar 95.000 doları hedefliyor.
bitcoin-13.jpg
Preston Pysh’a göre, Bitcoin yükselişine devam etmeden ve Haziran ayının sonunda 150.000 doları hedeflemeden önce, muhtemelen 50.000 dolara geri gönderecek. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla kripto para tahmini için “İşte Bitcoin Milyarderinden Ses Getirecek BTC, Ethereum ve Altcoin Tahminleri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Üst Alt