Son Konu

Güzel kardeşlerim yardımcı olursanız sevinirim önerilerizi bekliyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba knight online oynayan kardeşlerim knight bıraktımhiç demedim çünkü bırakılmaz ara verilir zaten böyle bir pwp(savaş,kapışma) deneyimi veren oyun sayısı az hep bireysel kasarsın party olayı olan azdır farmdan sonra pwp girmek zordur yada keyif vermez knight bu yüzden bırakmadım ara verdim hep şu knight onlinede 15 20 serverda oynamışımdır emin olun ki 30 35 kadar server açıldı birleşti hep birbirine girdi ölmeyen server diye bişey yok hep bir dönüşüm içinde olmaz diye birşey yok bu oyunda bende hep oynayıp kasıp kasıp ara verip herşeyi satıp satıp iş okul üniv aile derken hep başa döndüğümü farkettim geçmişi anlattığıma göre şimdi ye döneyim bir server da başlayacam ve bu yeni server olmayacak çünkü hep yenide başlayıp diğer serverlarla birleşip zararın dibini görenleri gördüm amacım bir dc yada exp pre alıp kendi kendime kasacağım ve rahatlıkla item dizebileceğim itemim max itemler değil diye hor görülmeyeceğim nede olsa bu oyunun amacı para kazanmak ben ise fazla para kaybetmeden zevk almak istiyorum Kendi serverınıza user çekmek değilde yardımcı olmak için bana önerilerinizi bekliyorum Teşekkürler

Üst Alt