Son Konu

Sağlık Çalışanı Enjektörle İlaç Alarak İntihar Etti: 'Yaşamayı Beceremedim'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-def0cf09326c625ffe88b3f5b103a2ca2d1cc99d.jpg

Denizli'de Pamukkale Üniversite Hastanesi'nde Acil Tıp Teknisyeni olarak vazife yapan Ömer Ç., kendi damarına enjektörle ilaç verip, ömrüne son verdi. Ömer Ç.'nin yakınlarına bıraktığı mektubunda "Yaşamayı beceremedim. İntiharı kendi hür irademle yaptım" yazdığı öğrenildi.

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde yaşanan olayda, Pamukkale Üniversite (PAÜ) Hastanesi'nde Acil Tıp Teknisyeni (ATT) olarak vazife yapan Ömer Ç. ek iş olarak çalıştığı bıçak bileme atölyesinde bu sabah etraf esnaf tarafından hareketsiz halde bulundu.

İhbar üzerine iş hanına, sıhhat ve polis takımları sevk edildi.

Bölgeye gelen sıhhat takımı, yaptıkları denetimde Ömer Ç.'nin kendine enjektörle damarından ilaç verip, intihar ettiğini belirledi.

Ömer Ç.'nin yanında, kullanılmış enjektör de bulundu. Olay yerindeki incelemenin akabinde cansız bedeni otopsi için ambulansla PAÜ Hastanesi isimli tıp kurumu morguna kaldırılan Ömer Ç.'nin intihar etmeden evvel bıraktığı mektubunda ise "Yaşamayı beceremedim. İntiharı kendi hür irademle yaptım" yazdığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Üst Alt