Son Konu

Bülent Ersoy ve Tarkan düeti

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bülent Ersoy ve Tarkan düeti bülent ersoy tarkan düeti bülent ersoy ve tarkan, düeti, sahnesi, düet sonrası, birlikte şarkı söylediler, haberleri Bülent Ersoy ve Tarkan, birlikte sahne almış ve düet yapmışlar Zira bunun sonucunda basında Bülent Ersoy, Tarkan'a para verdigibi söylentiler çıkmış İşte Bülent Ersoy'un o söylentilere cevabı Melek'ler! 1548658337 1548658337 bulentersoyvetarkandueti5c4ea6a5df1d4bulentersoyvetarkandueti5c4ea6a5df1d4 bulentersoyvetarkandueti5c4ea6a5df1d4 Bülent Ersoy, önceki gece Günay Restoran’da sahneye çıktı Hürriyet'in haberine göre, çok keyifli olduğu gözlenen usta, sahne programının peşinde gazetecilerle bir araya geldi “Çok güzel bir geceydi, aslında memnuniyet oldum diyen Ersoy, yaptıkları düet yüzünden Tarkan’la arasında kriz çıktığı iddiasına da yanıt verdi: “Yeni albümüm için Tarkan’la düet yaptık Fazla güzel bir eser oldu Mahkemeden laf ediliyor, duruşma ne seslenmek? İki star aralarında halledilmeyen bir şey olamaz ‘Beste için Tarkan’a 50 bin dolar verdi’ diyorlar diğer taraftan 1 Euro dahi vermedim Kendisi şarkıyı bana armağan etti Ersoy’un yaptıkları düeti çok beğendiği, ancak Tarkan sonucu beğenmeyince ikili arasında gerginlik yaşandığı öne sürülmüştü SAHNE ÖNCESİ ALIŞVERİŞ Bülent Ersoy, Günay’daki sahne programının öncesinde Nişantaşı’nda alışveriş yaparken objektife takıldı Dar kıyafeti ve terlikleriyle uyarı çeken sanatkâr, kendisini görüntüleyen gazetecilere “Gece sahnedeyim, beklerim dedi  

Üst Alt