Son Konu

WoW: Shadowlands içerik güncellemesi Chains of Domination duyruldu

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
116443_640.jpg

Hain Sire Denathrius yenilse de Maw'ın gücü artmaya devam ediyor. World of Warcraft®: Shadowlands'in bir sonraki büyük içerik güncellemesi Chains of Domination™ ile oyuncular Jailer'ın ümitsiz diyarının yeni derinliklerine dalarak onun makus emellerinin gerçek yüzünü anlamaya çalışacak. 

World of Warcraft: Shadowlands içerik güncellemesi Chains of Domination duyruldu

Dört ahdin yenilenmiş gücünü gerilerine alan Horde ve Alliance kahramanları, Shadowlands'deki savaşı Jailer'ın karargâhına taşıyacak. Fakat Sürgün'ün (Banished One) hizmetkârlarının ortasına yeni ve dehşet verici biri katılıyor. Sylvanas Windrunner tarafından ele geçirilen bu fecî kişi, Azeroth'un kahramanlarının yüreklerine Shadowlands'in öteki hiçbir yaratığının salamayacağı bir korkuyu salıyor.

KORTHIA'NIN GİZEMLERİNİ KEŞFEDİN—Jailer, hain emellerini gerçekleştirecek bir anahtarın peşinde ve sadece onu bulabilmek için Maw'ın yitip gitmiş bir bölgesinden bir parçayı kendine çekiyor. Kadim Sırlar Kenti Korthia'da yanıtlar arayın ve yeni vazifeler ve açık dünya aktivitelerine katılın.

AHİTLER TAARRUZA GEÇİYOR—Güçlerini tekrar toplayan Kyrian, Night Fae, Necrolords ve Venthyr'lerle birlikte dört ahdi bir ortaya getirecek bir misyona çıkın. Birlikte Jailer'ın bölgesine saldırın.   

SANCTUM OF DOMINATION'I BASIN—Yeni 10 boss'luk baskın: Sanctum of Domination'da Torghast'ın keşfedilmemiş köşelerindeki tehlikelere göğüs gerin. Gerçek Eye of the Jailer'la karşılaşın, Tarragrue'yu alt edin ve Banshee Queen'in karşısına dikilin.

YENİ MEGA-ZİNDAN: TAZAVESH, THE VEILED MARKET—Grubunuzu toplayın ve gizemli Broker'ların pazarında geçen bu sekiz boss'luk Mythic mega-zindanda Azeroth'un güçlü yapıtlarını çalın.

VE FAZLASI. . .—Shadowlands Baskın, Zindan ve PvP'nin 2. Dönemine hazır olun. Jailer'ın gücünden esinlenen dönemlik bir Mythic Keystone zindan tesiri, tüm sınıfların giyebildiği ahit kozmetik zırh setleri, yeni Soulbind ve Conduit güçleri, yesyeni binek ve yoldaşlar, ahitlerin dört bölgesinde uçuş ve dahası sizi bekliyor.

Üst Alt