Son Konu

IOT 1929 Eğitim Kampı İçin Son Başvuru Tarihi 26 Şubat

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
iot-1929-arduino-ve-robotik-egitim-kampi-icin-son-basvuru-tarihi-26-subat-1614119519.jpg

Kapsamında üniversite standartlarında ‘IoT ve Arduino Eğitimi’ verilecek ve eğitim sonunda iştirakçilerin profesyonel projeler hazırlayabilecek duruma getirilmesi hedefleniyor.

Eğitimlere katılanlara isme özel olarak hazırlanmış ve üzerinde yapılan projelerin, öğrenilen mevzuların ve öteki bilgilerin yer aldığı profesyonel bir sertifika ile çekilişler ile sürpriz mükafatlar de verilecek. Sertifikayı almak için verilen sorun setlerinin %75’ini tamamlamalı, derslere %75 oranında devam etmek gerekiyor. Haftada 6 saat pratik (bireysel çalışma) 3 saat teorik olarak cumartesi ve pazar günleri eğitimleri de olacak.

d704140d388d9a6987110324829373a790933056.jpeg

Eğitim programı, Harvard Üniversitesi'nden esinlenilerek düzenlenen derslerle birlikte toplam 8 hafta sürecek. Dersler, alanında uzman bireyler tarafından verilecek ve saatleri nizamlı olarak duyurulacak. Bunlara ek olarak eğitim sonunda başarılı olursanız profesyonel sertifika da alacaksınız. Pekala bu sertifikanın farkı ne olacak?
  • Sertifika sizin için özel oluşturulacak.
  • Sertifikanızda yaptığınız projeler yer alacak.
  • Sertifikanızda eğitim boyunca öğrendiğiniz hususlar yer alacak.
  • Eğitmenlerinizin ismi yazacak.
  • Eğitimlere katıldığınız toplam saat yazacak.
  • İştirak Evrakına ek olarak verilecek.
IOT 1929 Arduino ve Robotik Eğitim Kampı hakkında daha ayrıntılı bilgi için gazidsc.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıyeten buraya tıklayarak aktifliğin kağıt formuna ulaşabilir ve kayıt olabilirsiniz.

Üst Alt