Son Konu

Aamir Khan, Sosyal Medyayı Bırakma Sebebini Açıkladı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-251e193c60ff327512dda75b391d927edbbe4925.jpg

Dünyaca ünlü oyuncu Aamir Khan, 15 Mart'ta toplumsal medya hesaplarını kapatma kararı aldığını duyurmuştu. Salı günü bir gazeteciye açıklama yapan Bollywood yıldızı, bu kararının ardındaki sebebe dair konuştu.

Khan, Koi Jaane Na sinemasının gösteriminden sonra yaptığı açıklamada "Ben her vakit kendi dünyamla meşguldüm. Aslında hiç toplumsal medyada oldum mu?Halihazırda fazla paylaşım yapmadığımı sanıyordum" dedi.

Hayranlarına veda edip etmediği sorulan yıldız isim onlardan kopmayacağını belirtti ve geleneksel medyaya işaret etti:

"Hiçbir yere gitmiyorum. Daha evvel de bağlantı kuruyorduk. Artık medyanın rolü artıyor zira izleyicilerimle yalnızca medya aracılığıyla irtibat kuracağım. Keyifli olmalısınız, size inancım tam."

Hintli aktör pazar günü 56. doğum gününü kutlamış ve sonraki gün şu duyuruyu yapmıştı:"Merhaba millet. Doğum günümde gösterdiğiniz sevgi ve samimiyet için çok teşekkür ederim… Ancak bir haberim daha var: Bu benim toplumsal medyadaki son gönderim olacak. (Sosyal medyada) Çok faal olduğumu düşünüyorum ve numara yapmayı bırakmaya karar verdim. İrtibat kurmaya daha evvel yaptığımız gibi devam edeceğiz." 

Kendisinin kurduğu üretim ve dağıtım şirketi Aamir Khan Productions'ın resmi bir hesap açtığını da belirten Khan "Benimle ve filmlerimle ilgili gelişmeleri burada bulabilirsiniz" dedi.

Üst Alt