Son Konu

Prens Harry'den çok konuşulacak hareket: Yakışıklı demeyin ben evliyim

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
prens_harryden_cok_konusulacak_ben_evliyim_mesaji_1573028327_151.jpg

İngiliz Kraliyet Ailesinin oğlu Prens Harry, geçtiğimiz günlerde Tokyo ziyaretinde yaptığı esprili hareketi ile gündeme geldi.

Prens Harry'nin eşi Meghan Markle'a olan bağlılığı ve sevgisi hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Harry, geçen günlerde gittiği Tokyo seyahatinde, ziyaret ettiği bir okulda genç kızların kendisine "Yakışıklı" diye seslenmesi üzerine alyansını gösterdi. Harry'nin Ben Evliyim mesajını veren bu hareketi sosyal medyanın gündemine oturdu.

PymtA_1573028429_62.jpg

DİĞER PAYLAŞIMLARI;

Sussex dükü Prens Harry, National Geographic dergisinin instagram sayfasına konuk editör olarak yeryüzünün ekolojik sisteminde ağaçların oynadığı rolün ne kadar önemli olduğuna dair açıklamalara yer verecek. Sosyal medya üzerinden bir kampanya başlatacak olan Prens Harry, takipçileri ve aktif kullanıcıları dünyanın farklı noktalarından özel ağaç fotoğrafların paylaşımı için davet edecek.

WlFwt_1569911690_3703.jpg

Kuralları yıkan düşes eşi Meghan Markle ve oğlu Archie ile birlikte İngiliz kraliyet ailesi adına çıktığı Güney Afrika gezisinin sekizinci gününde olan Prens Harry, doğayı korumanın ‘hayatta kalmak için temel önemde’ olduğunu, doğayı korumaya çalışanların ‘hippi’ olarak görülüp dışlanmamaları gerektiğini ifade etti.

yLL2a_1569911847_8241.jpg

Üst Alt