Son Konu

Arnold Schwarzenegger'in telefon kılıfı sosyal medyada olay oldu!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arnold_schwarzeneggerin_telefon_kilifi_sosyal_medyada_olay_oldu_1572428002_9899.jpg

Yeni filmi Terminatör: Kara Kader ile beyazperdeye dönecek olan Arnold Schwarzenegger, telefon kılıfı ile sosyal medyada konuşulan isim oldu.

Başarılı aktör Arnold Schwarzenegger, üzerinde kendi fotoğrafının yer aldığı telefon kılıfı ile dikkatleri üzerine topladı. Ünlü oyuncu bu kılıfı kullanmanın aslında sosyal bir sorumluluk projesi olduğunu ifade etti.

NPUVc_1572427761_0228.jpg

Commando filmine ait kareyi taşıyan kılıf hakkında açıklama yapan 72 yaşındaki Schwarzenegger,“Bol miktarda selfie çekmeye başladığımdan beri beni takip edenler bu telefon kılıfını kullandığımı biliyor. Medya da bununla ilgili benimle eğleniyor. Ben ayrıca üstünde yüzümün fotoğrafını taşıyan tişörtler de giyiyorum, dolayısıyla şaşırmıyorlar” açıklamasında bulundu.

PgRDK_1572428269_813.jpg

VAKFIN YARARINA SATILIYOR!

6zuZa_1572428029_7004.jpg

Dünyaca ünlü yıldızın kurduğu, Fair Maps Incubator adlı, seçimlerde hile yapılmasına karşı çalışan vakfın yararına satılıyor.

TERMİNATÖR YENİDEN SEYİRCİ KARŞINDA!

Ünlü aktör Arnold Schwarzenegger, şimdilerde efsane seri Terminatör’le yeniden seyirci karşısına çıkıyor. Bir çok aksiyon filmlere oyunculuğu ile canlılık katan Schwarzenegger, 1 Kasım'da vizyona girecek filmi hakkında açıklama yaptı.

uJUIp_1566804492_3388.jpg

Schwarzenegger “Terminatör her zaman hit bir seriydi ve hit olmaya da devam edecek. Daha ilk filmde teknoloji bile olmadan bir ekol yarattık. Şimdi yapımcımız James Cameron’un dehası, yönetmenimiz Tim Miller’ın vizyonu ile izleyici Terminatör’ü yeniden hatırlayacak. Ben filmi geçen ay izledim, gözlerim doldu. 35 yıldır bildiğim hikaye beni etkiledi. İzleyici aksiyon, makineler, görsel efektler dışında yüzleşme de izleyecek. Filmde farklı duygular arasında gidip gelecekler” şeklinde açıklama yaptı.

Üst Alt