Son Konu

Ünlü oyuncu Burcu Kara'dan bilinçsiz vatandaşlara tepki

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_oyuncu_burcu_karanin_anneannesi_vefat_etti_1591424602_8426.jpg

Ünlü oyuncu Burcu Kara, 1 Haziran'dan itibaren geçiş yapılan Kontrollü Sosyal Hayat için bilinçsizce davranan kişilere tepki gösterdi.

Ünlü oyuncu Burcu Kara, sosyal medya hesabı üzerinden bir dizi sitemde bulundu. Kara, sosyal mesafeye uymayıp bilinçsizce davranan kişilerle karşılaştığını ve yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

“İki gün kontrolü bırakmadan dışarı çıkıp, işlerimi halledip eve döndüm. Maalesef insanların belki yüzde 80’inde maske yoktu. Hele o gençler! Kimse zevk almaz bunu takarken. Ama aylardır, saatlerce hiç çıkarmadan bununla yaşayıp bize, bizim için hizmet eden sağlık çalışanlarının yerine kendinizi bir koyun yahu! Bu kadar emeği nasıl hiçe sayıyorsunuz? Virüs bitti demedi kimse. Önlem alıp, hayatımıza kontrollü bir şekilde devam edelim dendi. Başına buyruk yaşamak cahilliktir. Böyle bir dönemde kul hakkı yemektir hatta. El insaf!”

GDPYQ_1591424923_2951.jpg

Ünlü oyuncu Burcu Kara, karantina sürecinde anneannesini kaybetme acısı yaşadı. Anneannesi vefat eden oyuncu, haberi sosyal medya hesabından verdi ve duygularını paylaştı:

VR7c3_1587807859_3021.jpg

'Canım anneannem. Böyle girmiştik bu yıla halbuki. Beraber ve sarılarak. Ne mutlu bana ki bu kışı bizimle ve bizim evimizde geçirdin. Unutulmayacak anılar bıraktın bize. Ama gitmek istedin ısrarla. Haklıydın. Ben olsam, ben de dedemin yanına gitmek isterdim. Bana her cümlesinde ‘karıcığım” diyen o melek adamın yanına. Güle güle anneanneciğim. Seni çok seviyoruz.'

Üst Alt