Son Konu

Cemmi Daha Komik Şahanmı ?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Cemmi Daha Gülünç Şahanmı ? 1548630061 1548630061 cemmidahakomiksahanmi5c4e38361d1fccemmidahakomiksahanmi5c4e38361d1fc http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshabercem26subat&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg ŞAHAN GÖKBAKAR 'RECEP İVEDİK' SERİSİYLE DEFALARCA GİŞE REKORLARI KIRARKEN, 'CEM Mİ, ŞAHAN MI DAHA KOMIK?' TARTIŞMALARI DA SÜRÜP GİDİYOR Cemal Hünal FARKLILAR İki komedyenin de yeri ayrı Cem Yılmaz, Türkiye'nin en iyi stand up'çısı Sinema filmleriyle de kendini bir defa daha kanıtladı Çok başarılı Fiilen çok zeki Şahan da tiplemeleriyle başarılı Ama aralarında bi kıyas yapamam ÇAĞLA ŞİKEL 'CEM'E BAYILIYORUM' Cem Yılmaz mükemmel! Fazla akıllıHiç kimse beni o kadar güldüremez Cem Yılmaz'ın tüm filmlerini izledim ve bayıldım Hem stand up'ları da müthiş Diğer yandan 'Recep İvedik'i doğrusu birincil izlediğimde hoşlanmamıştım Ama nedense beş defa daha izledim ve her seferinde daha da güldüm Bir, iki gün içersinde ikincisini mutlaka seyretmeye gideceğim EBRU ŞALLI 'RECEP İVEDİK'İ İZLEMEDİM' id Sonuçta ikisinin tarzı çok ayrı Komedyenler, fakat öbür tarzlarda İkisi de başarılılar kendimce Cem Yılmaz'ın 'AROG' filmini izledim ve çok beğendim Filmde ciddi bir emek var Lakin 'Recep İvedik'i az önce izlemedim BÜLENT İNAL 'CEM'E DAHA ÇOK GÜLÜYORUM' İkisi de birbirinden öbür ama Cem Yılmaz'ın espirilerini daha nitelikli buluyorum Bu yüzden ona daha fazla gülüyorum  

Üst Alt