Son Konu

iOS 11.4 için İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

mehmetkarahanlı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Verdana:wwwappleuzmaninetwpcontentuploads201904iOS114g%C3%BCncellemesi1
Verdana
Verdana
VerdanaiOS güncellemelerinde genel olarak 3 büyük güncelleme görüyoruz 3 büyük güncellemenin ardından WWDC etkinliği düzenleniyor ve yeni iOS serisi duyuruluyor Fakat bazı zamanlarda bu alışkanlığın değiştiğini görüyoruz En son iOS 8 serisinde yaşanan benzeri bir durum, yaşanan hatalar ve sorunlar nedeniyle iOS 11 serisinde de yaşanacak Kısa süre önce yayınlanan iOS 113 güncellemesi, bazı yenilikler için bir sonraki güncellemenin beklenmesi gerektiğini göstermişti Hemen sonrasında Apple tarafından da konu hakkında doğrulama geldi Yani nadir olarak yaşanan 4 büyük güncellemeyi bu sürümde de göreceği ve iOS 114 güncellemesi yayınlanacak Merakla beklenen yeni güncellemenin detaylarına geçelim
iOS 114 Neler Sunacak? VerdanaYeni sürümle beraber iOS 113 beklenen ancak yeterli olmadığı için yayınlanmayan özellikleri göreceğiz Bunların başında AirPlay 2 geliyor Yaşanan sorunlardan mı yoksa daha iyi bir sistem sunabilmek adına mı bilinmez ama AirPlay 2 güncellemesi ertelenmiş durumda Çoklu platform ve cihaz desteği sunacak olan yeni sistemin, iOS 114güncellemesiyle geleceğini göreceğiz
VerdanaDiğer bir yenilik ise ClassKit sistemi olacak Eğitim odaklı olarak yapılan etkinlikte de doğrulanan eğitim uygulamasının iOS 114 sürümüyle beraber geleceği doğrulandı ClassKit sistemini kullanarak öğretmen ver öğrencilerin ödev takibi yapmaları sağlanacak Bu şekilde Google’a rakip geldiğini göreceğiz
Verdana:wwwappleuzmaninetwpcontentuploads201904iOS114g%C3%BCncellemesi
VerdanaİCloud mesajlarında yenilikler, Siri için önemli değişiklikler ve HomePod için yeni ayrıcalıklar derken iOS 114 sürümünün de bir hayli konuşulduğunu göreceğiz Muhtemelen pil sağlığı uygulamasının beta sürümü sonrasında final sürümünü de yeni güncellemeyle beraber göreceğiz
iOS 12 İle iOS 114 Aynı Zamanda Ortaya Çıkacak VerdanaBunlarla beraber yeni güncellemenin çıkış tarihi konusunda bilgiler var Kesin doğrulama almadı ancak iOS 12 işletim sisteminin tanıtılacağı WWDC 2019 etkinliğinde iOS 114güncellemesinin de yayınlanması bekleniyor iOS 12 beta 1 ile yeni güncellemenin hemen hemen aynı zamanlarda yayınlandığını görmek mümkün olacak

Üst Alt