Son Konu

Çağatay Ulusoy'un saçlarını sıfırlatma nedeni ortaya çıktı! İşte bölüm başın aldığı para...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cagatay_ulusoyun_yeni_imaji_olay_oldu_1565859038_1484.jpg

Son olarak Netflix'in Muhafız serisinde rol alan oyuncu Çağatay Ulusoy'un yeni imajı içtimaî medyada hadise oldu. Yeni imajını gören hayranlarının birçok olumsuz tenkitte bulundu. Kimi kullanıcı Çağatay'ın bu halini Ben Fero'ya benzetti. Ulusoy yeni imajı ile paylaşım yapmaya devam etti. Ünlü oyuncunun yeni imaj değişikliğine gitme nedeni oynadığı seri ile ilgili olduğu ortaya çıktı.

Ismini Feriha Koydum serisindeki performansından sonra tutulan ve önemli bir hayran kitlesi elde eden genç oyuncu Çağatay Ulusoy, yeni bir imaj ile hayranlarını şaşırtıyor.

zwRCf_1565859070_1155.jpg

28 yaşındaki genç oyuncu Netflix'in Muhafız serisi için uzattığı saç ve sakalını sıfırladı. Bu halini içtimaî medya hesabından paylaşan oyuncunun hayranları "yakışmadı" formunda tahlillerde bulundu.

KISIM BAŞINA ALDIĞI FİYAT DUDAK UÇUKLATTI!

Oyuncunun 40 dakikalık seri için kısım başına aldığı fiyat 500 bin TL olduğu öğrenildi. Birinci seri sonrası sair dönemin çekimleri de kısa müddet evvel tamamlanmıştı. 

1x0Bj_1565935187_4034.jpg

Son günlerde en çok konuşulan genç rapçi  Ben Fero'nun stiline benzetildi. Oyuncunun Hakan Muhafız'ın yeni seri çekimleri için bu kararı verdiği öğrenildi. Bu türlü radikal bir karar bir yandan muaheze alırken bir yanda taktir topladı. 

İŞTE YENİ PAYLAŞIM;

l6yi6_1566718272_34.jpg

Üst Alt