Son Konu

Adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Ayşegül Çınar'dan ilk açıklama!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
fg04o_1615130843_5692.jpg

Oyuncu Ayşegül Çınar, aracında uyuşturucu husus bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınmış, adliyeye sevk edildikten sonra da isimli denetim kuralıyla hür bırakılmıştı. Olay sonrası Çınar'dan birinci açıklama geldi.

Otomobilinde uyuşturucu unsur bulundurmak hatasından adliyeye sevk edilen ve daha sonra isimli denetim koşuluyla özgür bırakılan oyuncu Ayşegül Çınar'dan açıklama geldi. Avukatı aracılığıyla yapılan açıklamada, 'Oldukça başarılı bir oyuncu olan müvekkilim hakkındaki prestij zedeleyici ve gerçeği yansıtmayan haberlerin ve malum şahıslar tarafından yapılan basın açıklamalarının konusu olmaktan derin bir hüzün duymaktadır.' sözlerine yer verildi.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz cumartesi akşamı gerçekleşen olayda polis takımları, Bebek Cevatpaşa Caddesi üzerinde bir araçta uyuşturucu satışı yapıldığı ihbarını aldı ve verilen adrese baskın yaptı. Art geriye park etmiş iki arabadan birinde birlikte oturan dizi oyuncusu  Ayşegül Çınar ile arkadaşı Nimet Y.’ye Genel Güvenlik Taraması (GBT) ve araçlarına arama yapıldı.

Yapılan aramada, Çınar’a ilişkin olduğu tespit edilen lüks arabanın bagajında toplamı 19 gram olan iki başka uyuşturucu husus tespit edildi. Gözaltına alınan genç oyuncu ile arkadaşı sorgulanmak üzere Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ofis Amirliği'ne götürüldü.

Gözaltına alınan Çınar birinci sözünde, 'Bana ilişkin değil, hayatımda hiç uyuşturucu kullanmadım. Kurtulamadığım eski erkek arkadaşım bana tuzak kurdu.' sözlerini kullandı. Burada yapılan sorguda Çınar hususların kendisine ilişkin olmadığını tez etti ve eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu tarafından konulmuş olabileceğini söyledi. Bu tabirin akabinde polis takımları Furkan Çalıkoğlu’nu da gözaltına aldı. Çalıkoğlu, suçlamaları reddetti.

Sorgularının tamamlanmasının akabinde bu sabah, oyuncu Ayşegül Çınar ile arkadaşı Nimet Y. adliyeye sevk edildiler. Çınar ve beraberindeki iki kişi, çıkarıldıkları nöbetçi hakimlik tarafından uyuşturucu ve uyarıcı husus ticareti hatalarından isimli denetim kuralıyla özgür bırakıldılar.

Üst Alt