Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Duyuru;

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren "Bilgilihocam.Com" adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur! bunu unutmayınız.

  • Bilgilihocam.com kar amacı gütmeyen bilgi, paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir.Üyeler her türlü bilgiyi,dosyayı,video ve resimi önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir.Bu mesajlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir.Şahısların yazmış oldukları mesajlardan ve göndermiş oldukları materyallerden Bilgiligocam.com ve yöneticileri sorumlu değildir. Bunlara rağmen sitemizde yasa dışı (illegal) içerik bulursanız admin@bilgilihocam.com email adresine bildiriniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır, Teşekkür Ederiz!

Küçük göz makyajı! İki kat iri gösteriyor

nidakeles

Yeni Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
28
Merhabalarr maskelerden dolayı artık yoğunluk göz makyajında oldu ama küçük gözlüler için hayli zor bu yazımızda küçük gözlüler için bir kaç ipucu vermek istiyorum.

"Küçük göz makyajı! İki kat iri gösteriyor
Küçük göze sahip kişilerin göz makyajı oldukça riskli. Küçük gözlü bireyler öyle bir makyaj yapmalı ki gözlerini daha iri göstermeli. Peki küçük göz makyajı nasıl olmalı? İşte cevabı. İri göz beğeniliyor. Küçük gözlü kişiler ise gözlerini iri göstermek için makyaj yapabilirler. Peki küçük göz makyajı nasıl olmalı? İşte cevabı...
KÜÇÜK NASIL YAPILIR?

EYELİNER: Eyelineri küçük göze sahipseniz incecik çekmelisiniz.

AÇIK RENK FAR: Açık renk alanı geniş gösterir. Göz kapakları da geniş tutmak için koyu far sürülmemelidir.

BEYAZ KALEM: Gözün içerisine beyaz kalem çekerseniz gözleriniz olduğundan iri görünür."

kaynak:aksam.com.tr

sizlere önerdiğim ürünleri için linke tıklamanız yeterli:)
 

Yazar: nidakeles
Makale Başlığı: Küçük göz makyajı! İki kat iri gösteriyor
Kaynak URL'si: Bilgilihocam Güncelden Bilimsele-https://bilgilihocam.com
Alıntı ve Paylaşım Kuralları: Kaynak gösterilmek kaydıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak yazarın izni olmadan makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz.
Üst