Son Konu

Zeynep Dizdar - Bir Çocuk Sevdim

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Zeynep Dizdar Bir Çocuk Sevdim sertap erener bir çocuk sevdim Son zamanların en çok dinlenen ve en takdire değer şarkıları arasında gösterilen Zeynep Dizdar'ın Bir çocuk Sevdim adlı şarkısı internette de en fazla tık alanlar arasında 1549253759 1549253759 zeynepdizdarbircocuksevdim5c57bc8429f1azeynepdizdarbircocuksevdim5c57bc8429f1azeynepdizdarbircocuksevdim5c57bc8429f1a Şarkı sözleri: Bir çocuk gördüm uzaklarda Gözleri üzüntülü hatta korkulu Her şeye karşın biran gülümsedi çocuk Sıcak sade ama biraz kuşkulu Bir çocuk sevdim uzaklarda Sanıyordum fakat onun özlemi de buydu O ise bir bakışta beni örtülerimden Yalnızca, yalnızca duygularıyla soydu Ben böyle kalp görmedim böyle sevgi Acilen çocuk büyümekte günbe gün Bütün hüzünleri okşadı birer, birer Rahat bir ümide sarılarak biraz alınmış Bir çocuk gördüm uzaklarda Azıcık çocuk biraz adam biraz hiçti Ellerinde yaşlı süre demetleri Daha önce denenmemiş yeni bir yol seçti Bir çoçuk sevdim uzaklarda Bir elinde yarın değişik elinde dün Erken ihtiyarlamaktan yarı biraz ağlayan Dünyanın haline bakıp güldü geçti Ben böyle kalp görmedim böyle sevgi Derhal çoçuk büyümekte günbegün Bütün hüzünleri okşadı birer, birer Rahat bir ümide sarılarak biraz alınmış ​  

Üst Alt