Son Konu

Mehmet Günsür & TNK - Eylül Akşamı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Mehmet Günsür & TNK Eylül Akşamı tnk eylül akşamı indir tnk eylül akşamı sözleri olamaz mı olabilir mehmet günsür şarkı sözü mehmet günsür sözleri 1549253671 1549253671 mehmetgunsurtnkeylulaksami5c57bc2c7db7bmehmetgunsurtnkeylulaksami5c57bc2c7db7b http:img219imageshackusimg219923295819170​Eylül Akşamı​ Hiçbir niçin yokken, ya da biz bilmezken Tepemiz atmış ve konuşmuşuzdur Onca niçin varken ve tam giderken Hiçbirşey yapmamış ve susmuşuzdur Benzer anda benzer sessiz geceye doğru Içim sıkılıyor demişizdir Aynı sabaha uyanırken kimbilir Aynı düşü görmüşüzdür Olamaz mı ? Olabilir Onca sene, sen burada Onca yıl, ben burada Yollarımız hiç kesişmemiş Şu eylül akşamı haricen Belki benim kağıt param Bir şekilde, döne dolaşa Senin cebine girmiştir Belki aynı posta kutusuna Değişik zamanlarda da olsa Birkaç mektup atmışızdır Ayın karpuz dilimi gibi batışını Izlemişizdir deniz kıyısında Benzer köşeye oturmuşuzdur Yıkık Dökük’de Ola Ki de birkaç gün arayla Olamaz mı ? Olabilir Onca yıl, sen burada Onca yıl, ben burada Yollarımız hiç kesişmemiş Şu eylül akşamı açık havada Bostancı dolmuş kuyruğunda Sen başta ben en sonda Oylece beklemişizdir Sabah 7:30 vapuruna Sen koşa koşa yetişirken Ben yürüdüğümden geç kalmışımdır Benzer anda başka insanlara Seni seviyorum demişizdir Mutlak güven duygusuyla başımızı Başka omuzlara dayamışızdır Olamaz mı? Olabilir Onca sene, sen burada Onca sene, ben burada Yollarımız hiç kesişmemiş Şu eylül akşamı haricen ​  

Üst Alt