Son Konu

Asena İbrahim Tatlıses'i ziyarete gizlice gitti

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Asena İbrahim Tatlıses'i ziyarete çaktırmadan gitti ibrahim tatlısesin karıları ibrahim tatlıses asena asena tatlıses iboyu ziyaret ettimi ziyareti İbrahim Tatlıses'in yattığı hastaneye ünlü akını oldu kızlarFakat Asena'nın ziyarete gidip gitmediği konuşuluyordu günlerdirAsena hastaneye gizli gizli gitmiş 1548655276 1548655276 asenaibrahimtatlisesiziyaretegizlicegitti5c4e9ab11764casenaibrahimtatlisesiziyaretegizlicegitti5c4e9ab11764c asenaibrahimtatlisesiziyaretegizlicegitti5c4e9ab11764c İbrahim Tatlıses ile uzun bir dönem beraber olan vefasızlıkla suçlanan Asena, saldırının ardındaki öncelikle konuştu İstanbul'da uğradığı silahlı saldırının arkasında hayat savaşı veren İbrahim Tatlıses'in yattığı hastane, ziyaretçi akınına uğradı Tatlıses'in geçmişte hayatına giren kadınlar hastaneye ilk koşan isimler arasındaydı Ünlü usta ile dört yıl ilişki yaşamış Asena'nın ortalarda görünmemesi ise tepki çekti Oysa Asena, olayı birincil öğrendiğinde büyük şok yaşadığını ve hastaneye gizli gizli gittiğini söyledi: Vefasız diye suçladılar “Olayı öğrendikten daha sonra bir vakit kendime gelemedim Bu haber beni içten vurdu Benim için 'vefasız' diye yazmışlar Ben daha yeni hayata dönüyorum Kim biliyor benim o insana karşı ne hissettiğimi? İlla bedenimin orada mı olması gerekiyor? Ben hiçbir zaman o kadar biri olmadım, olamam da Ben bu süreci yakından takip ediyorum, aralıksız tanıdığım doktorlardan bilgi alıyorum Doktorlar 'Onu doğrusu seviyorsanız o odaya girmeyin' diyor Kim olursa olsun onun yattığı odaya girmemesi gerek O insan hayatının yanı sıra bundan başka bulaşacak mikroplarla mı savaşsın? Birinci derecede akrabaları bile o odaya girmiyor Ben günlerdir bunu düşünüyorum, 'Acaba yanında gidenlerden bir şey geçer mi, nasıl giriyorlar yanında, elen takıyorlar mı?' diyorum Hastanede onu hissettim “Hastaneye gittim Onun için dua ettim Orada onu hissettim, onun da beni hissettiğini biliyorum Kimseye görünmeden gittim Orada çekilen resim karelerine girmek istemedim Zaten İbo da bunu istemezdi O daima bana 'Hanımlığını koru, gürültüsüz ol' derdi “İlişkimiz dört sene sürdü Yürümedi, afiyet olsun Birlikte çok şey yaşadık Bomba atıldığında da yanındaydım, Keops'ta kurşunlandığında da, trafik kazası geçirdiğinde de Lakin hepsinden kurtulduk O gece vurulduğunu öğrendiğimde şoke oldum Deliler gibiydim, 'Olmaz, olamaz' dedim Kendimi bunun bir şaka olduğuna inandırdım Onunla yaşadığım iyi fena her şeyi bir yana bırakıyorum, bu insan ülkenin en değerli sesi Türkiye'ye yeniden böylesi gelemez Ona yapılan bu saldırı kabul edilemez, bu değere kıyılamaz şimdi tek dileğim onun bir lahza önce iyileşmesi Benim sevgim yaşatacak “Bizim özel hayatımızda yaşadıklarımız yalnızca bizi ilgilendirir Ben o yönden tekrar bir araya gelmek istemem lakin kimseye de laf söylettirmem O anlamda ilişkimiz bitti 'İbrahim'i affettim' gibi bir şey söylemiyorum, ben kimim ama onu affedeyim? İyi ancak onunla yaşamışım O benim büyüğümdür, daima yanında da olurum, boynuna da sarılırım O bunu adalet ediyor çünkü O insan iyileşip kalkacak o yataktan, bunu biliyorum ve hissediyorum Benim sevgim, milyonların sevgisi onu yaşatacak Allah onu bize bağışlasın Kalbi temiz ve zinde bir insandır Onun için kesintisiz dua ediyorum O mutlu olsun bana yeter id  

Üst Alt