Son Konu

Mehmet Ali Erbil zor günleri geride bıraktı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sunucu_mehmet_ali_erbil_1617463007_4467.jpg

Sıhhat durumunun günden güne düzgüne giden Mehmet Ali Erbil, torun hasretini bir kere daha lisana getirdi. Birden fazla vaktini Instagram'da geçiren ünlü komedyen, sevdikleriyle de manzaralı konuşarak hasret giderdiğini belirtti.

KANAL D'de sunuculuk yapan Asiye Acer, Mehmet Ali Erbil'i meskeninde ziyaret etti. Sıhhat durumu hakkında konuşan ünlü komedyen âlâ olduğunu belirtti. Fizik tedaviye devam eden Erbil, yaşadığı birinci süreçleri "9 ay hastanede yatmak, hem de hareket etmeden çok zordu. Kolumu kaldırabilmek için günlerce dua ediyordum Allah'a... Bugünlere geldim çok şükür... Allah beni çocuklarımı bağışladı" bu sözlerle anlattı.

Daha sonra torun hasretiyle yanıp tutuştuğunu söyleyen Erbil "1,5 sene geçti torunuma sarılamadım, yalnızca imajlı konuşabiliyoruz hastalık yüzünden Onlar korkuyor, ben de korkuyorum. Daima derlerdi inanmazdım " torun evlattan çok sevilir" diye...Gerçekten öyleymiş" dedi. 

SÜRPRİZ PROJE

Mehmet Ali Erbil, evvelki gün Maslak’ta bulunan dönercide yemek yerken görüntülendi. Erbil’e yerin sahibi Ferruh Taşdemir eşlik etti. Birer porsiyon Adapazarı ıslama köftesi ve yoğurtlu iskender yiyen Erbil, çıkışta gazetecilerle sohbet etti. Erbil, "Buranın ıslama köftesinin meşhur olduğunu duymuştum. Fırsat bulunca yemeye geldim" dedi. Yakında bir televizyon projesi olacağını da söyleyen Erbil, proje hakkında ise ayrıntı vermedi.

HASTANEYE YATMIŞTI

64 yaşındaki ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil yine hastaneye yattı. Rutin denetimleri için her ay tertipli giden Erbil, bu sefer hayranlarıyla o anları paylaştı. Hayranları Erbil'in o anlarına üzüldü. 

OĞLU TIPKI GENÇLİĞİ!

Sıhhat durumu günden güne uyguna giden Mehmet Ali Erbil, bu anlarını çocuklarıyla geçiriyor. Bir an olsun babalarını yalnız bırakmayan çocuklarıyla toplumsal medyada paylaşım yapan Erbil'in oğlu Ali Sadi, dikkatleri üzerine çekti. Ali Sadi, babasının gençliğine benzetildi. 

PROJELERDE YER ALMAYA HAZIRLANIYOR!

Yürümekte zorluk çeken ünlü şovmen, gazetecileri kırmayarak onlarla sohbet etti. Erbil, "Çok uzun vakittir birinci sefer dışarı çıkıyorum. Yanımda sevdiklerim ve dostlarım vardı. Çok güç günler geçirdim. Allah'a çok şükür iyiyim" sözlerini kullandı. Espriyle karışık yeni bir proje yağacağını söyleyen Erbil, gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında, ''Yok oğlum ne projesi. Espri yapıyorum'' dedi. İbrahim Tatlıses'in gösteri programına imza atan Polat Yağcı'dan teklif aldığını açıklayan Erbil, ekranlara döneceğinin muştusunu verdi. Televizyon programı için görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Mali, tıpkı vakitte sinema sineması çekeceğini de ekledi. Mali, sinemada Şafak Sezer ile kamera karşısına geçecek.

MEHMET ALİ ERBİL KİMDİR?

8 Şubat 1957 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Mehmet Ali Erbil, Ankara Devlet Konservatuvar'ının Tiyatro Kısmı'ndan mezun oldu. Ünlü sinema, tiyatro ve seslendirme sanatkarı Saadettin Erbil'in oğludur. Oyunculuk hayatına tiyatro ile başlayan Erbil, bir mühlet Devlet Tiyatroları'nda çalıştıktan sonra istifasını vererek özel tiyatrolara geçiş yapmış ve program sunuculuğuna başlamıştır. Yeşilçam sinemalarında de rol alan oyuncu, Hababam Sınıfı Güle Güle sinemasında de rol almıştır. Uzun yıllar ekranlarda Çarkıfelek programını sunmuştur. "Parmaktan sonra" sözü ile hafızalara kazınmıştır. Nadiren görülen Kaçış Sendromu hastalığına yakalanan ünlü sanatçı, 2 kız ve 1 erkek çocuğu babasıdır. Erbil son olarak 2019 yılında hastalığının nüksetmesi nedeniyle bir yıl boyunca ağır bakımında tedavi görmüştür. 

Üst Alt