Son Konu

Söylemezsem Olmaz yorumcusu Bircan Bali ve Ömer Gezen boşandı! Bircan Bali kimdir?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
soylemezsem_olmaz_yorumcusu_bircan_bali_ve_omer_gezen_bosaniyor_mu_bircan_bali_kimdir_1612852292_8872.jpg

Beyaz TV'de ekrana getirilen Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Bircan Bali, eşi Ömer Gezen'le karşılıklı olarak toplumsal medyada takipleşmeyi bırakmıştı. Bircan Bali, canlı yayında Ömer Gezen ile boşandıklarını açıkladı. Pekala Bircan Bali kimdir? Bircan Bali kaç yaşında? Bircan Bali kiminle evli? Sizler için araştırdık.

2019 yılında Avukat Ömer Gezen ile nikah masasına oturan Bircan Bali, 2 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi. Mutabakatlı olarak boşanan çift, mahkemeye el ele geldi. Bircan Bali, boşanmanın ayrıntılarını sunucusu olduğu 'Söylemezsem Olmaz' programının canlı yayınında anlattı.

Bircan Bali "2019 yılında severek evlendim ben Ömer ile ve severek yaptık evladımızı. Ona benzeyen, çok hoş bir kız çocuğu. Kızımızla birlikte evliliğimize çok hoş bir halde devam ediyorken, maalesef öbür kentlerde olmamız en büyük sorun oldu. Ben sevdiğim kişiyi daima yanı başımda isterim. Bu türlü bir kusurum var. Onun da işlerinin lokomotifi orada ilerlediği için daima gitmek zorundaydı. Biz bir türlü öbür kentlerde olmaya adapte olamadık. Tahminen bu hususta ben bir tık anlayışsız davrandım, tahminen de o biraz çabasız davrandı. 

En nihayetinde oturup diz dize verdiğimiz bir karardı. Mutabakatlı bir halde boşandık. 24 Mart saat 10.30 prestijiyle... sonrasında Saygı'yla alakalı bir protokol hazırladık. Saygı'nın velayeti bende kaldı. Babasının onu görmekle ilgili sınırsız hakkı vardır. Hiçbir nafaka, tazminat asla istenmemiştir. İlgimizde rastgele bir şiddet de dahil, rastgele bir aldatma, rastgele berbat bir kelam ve akılda kalacak berbat bir hatıra olmadan tertemiz bir halde bitmiştir. Ailelerimize sormadan yaptığımız evliliğimizi, tekrar ailelerimize sormadan bitiriyorum." dedi.

KIZIYLA POZUNU PAYLAŞTI!

Eylül 2019'da Avukat Murat Gezen ile dünyaevine giren Bircan Bali, geçtiğimiz ay anne olmuştu. Ünlü sunucu, toplumsal medya hesabından kızıyla birinci pozunu paylaştı.

Bebeği kucağında çekildiği bir kareyi takipçilerinin beğenisine sunan Bali, "Saygı. Birinci aile yemeğinde Herkese güzel cumalar." iletisini yazdı. Bali'nin paylaşımı kısa müddette binlerce beğeni aldı.

ANNE OLDUĞUNU BU TÜRLÜ DUYURMUŞTU!

Söylemezsem Olmaz programındaki yorumlarıyla tanınan sunucu Bircan Bali anne oldu. Bircan Bali doğumdan çabucak sonra bebeğinin ayaklarını paylaştı.

Bircan Bali paylaşımına "Ve hayat artık başladı... Demek bu ayaklardı bana her tekme attığında burnumu sızlatan güya yeni doğmuş üzere beni hayata bağlayan... Demek sendin o tarifsiz his. Hayatımıza Hoşgeldin HÜRMET KAREN GEZEN. Gül kokulu kızım hoşgeldin" notunu düştü.

CANLI YAYINDA FENALAŞMIŞTI!

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Bircan Bali, canlı yayın sırasında kötüleşti. Ekranda bir haber yayındayken stüdyoda kötüleşen Bali, alandan ayrılırken vtr dönüşü ekrana yalnızca partneri Seren Serengil çıktı.

Birinci müdahalesi stüdyo gerisinde yapılan Bali için birinci açıklamayı Seren Serengil, “Ambulans çağırdık, çok üzüldüm. Tansiyonu düştü, gebe olduğu için çok korktum. Ambulansta müdahale edilecek. Birden teğe oldu; bulantıyla birlikte." kelamlarıyla yaptı. Bircan Bali ise Instagram hesabından, durumunun güzel olduğunu belirten bir açıklama yaptı.

Hekim denetimi için Nişantaşı'na geldiğini söyleyen ünlü sunucu Bircan Bali, eşi Ömer Gezen ile boşanacakları hakkında çıkan haberlerle ilgili birinci sefer konuştu. aylık gebe olan Bircan Bali, "Ömer Bey'le boşanmamız kelam konusu değil. Ortamızda küçük pürüzler çıkmıştı, fakat geride kaldı. Eşimle ortamızda sorun yok. Çok memnunuz. Ortamızda sorun olsaydı eşim doğum armağanı olarak bu cipi alır mıydı?" açıklamasında bulundu.

CANLI YAYINDA TANSİYONU DÜŞTÜ!

5 aylık gebe olan Bircan Bali, dün sunuculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında kötüleşti. Sıhhat çalışanlarının müdahale ettiği Bali, Instagram hesabından son durumunun yeterli olduğunu söyledi.Bali'nin tansiyonu ölçülürken kısa müddette panik yaşayan Seren Serengil ise canlı yayını bitirdi.

Bircan Bali "Merak eden arayan soran herkese teşekkürler. Yayında başım döndü, gözlerim karardı o kadar. Artık uygunum, bebek de iyi" dedi.

KIZININ İSMİNE KARAR VERDİ

2019’un son günlerinde bebek muştusu veren Bali’nin, son günlerde yaptığı paylaşımlar ise başları karıştırmıştı. Sunucunun, eşinden hiç bahsetmemesi ve eşinin soyadını kullanmaması “boşandı” savlarına sebep olmuştu.Son olarak toplumsal medyada yayılan savların hakikat olduğu ortaya çıktı. Bir müddettir ortalarında sorun olan çift, ayrılma kararı aldığı haberlerinin gerçek olduğu duyuldu.  

Son olarak ünlü sunucu, Instagram hesabından kızının ismine karar verdiklerini şöyle duyurdu: "Gerçekten bu yanlışsız hiç büyümeyen koca bir bebeğim vardı.. Artık bir de içimde gün gün büyüyen bir Nar çiçeğim var. Kıza isim bulduk... Alışılmış ki artık yazmıyorum ancak bu Corona yüzünden bütün heveslerimiz yarıda kalıyor. Tek duam sıhhatle gelsin #18weeks Not: isimlerden birini siz başkasını ben buldum ortaklaşa hallettik.. Size de sürpriz olsun.. Fakat hoş oldu."

KIZLARI OLACAK

Bebeğinin cinsiyetini açıklayan Bali, "Açıklıyorum. Test sonucumuz bugün geldi.. Cinsiyetimiz katılaştı.. Yerimizde duramıyoruz.." demişti.

"HAMİLEYİM..."

Geçtiğimiz yıl avukat Ömer Gezen ile evlenen sunucu Bircan Bali, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklama ile takipçilerini şoka uğrattı. Toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak gebe olduğunu açıklayan Bircan Bali, bir sonraki gün kendi programında canlı yayına çıkarak bebeğinden bahsetti.  Bali, bir gün kayınpederinin kendisine "Ne vakit çocuk yapacaksın?" demesi üzerine gebelik testi aldığını müspet çıktığını söyledi. Çok duygusal biri olduğundan bahseden Bircan Bali, 6 haftalık bebeğinden bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı.

HER ŞEY YOLUNDA!

Ünlü sunucu son olarak sıhhat durumunun daha âlâ olduğunu şu sözlerle duyurdu: "Kocaman bir ailem varmış.. Ne hoş dostlarım varmış tansiyonu el birliğiyle 5'e yükseltip yayına çıkarttınız beni vallahi çok teşekkür ederim.. Bugün denetimi var her şey yolunda inşallah.. "

BİRCAN BALİ'NİN HAMİLELİK PAYLAŞIMI;

"Hamileyim, evet. Uzun müddettir herkesin sorduğu, yüzümden, gözümden, elimi, ayağımı nereye koyacağımı bilemediğimden de anladığınız gibi… Daha çok küçük olan bir mucizeyle beraberim artık… Ara uzun, vakit çok… Daha çok yeni ancak sizin dualarınıza olan inancımdan paylaşıyorum. Allah'ın müsaadesiyle bir bebeğimiz olacak. Hissi bile içime düştüğü andan itibaren bana farklı bir his yaratan en değerli şeyim… Bizi seçtiğin için sana şimdiden minnettarım…"

BİRCAN BALİ KİMDİR?

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi.  Muğla Üniversitesi'nden mezun olan Bircan Bali, 6 Temmuz 2013 tarihinde Şenol İpek'le evlenmiştir. Muğla Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Geçtiğimiz sene Şenol İpek ile boşanma kararını toplumsal medya hesabından paylaştığı görüntü ile duyuran Bali, Ömer Gezen ile 2019 yılında evlendi.  Avukatlık ve hukuk ofisinde mesleğini sürdüren Ömer Gezen, aslen Antalyalı.

Üst Alt