Son Konu

Activision, Toys for Bob Ekibini CoD: Warzone Çalışmalarına Kaydırdı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_608beea20a449_71388.jpg

Son yıllarda Spyro Reignited Trilogy ve Crash Bandicoot 4: It’s About Time gibi başarılı işlerle oyun severlerin karşısına çıkan Toys for Bob, son günlerde işten çıkarma iddialarıyla gündemdeyken, stüdyo ile ilgili yeni bir haber geldi.

Toys for Bob Twitter hesabından yapılan paylaşımla, stüdyonun Call of Duty: Warzone’un 3. Sezonuna katkı sunmaya hazırlandığı duyuruldu. Sonrasında Raven Software de “Sizleri projemizde görmekten dolayı memnunuz” şeklinde bir cevap verdi.

Şimdi iki konuyu (işten çıkarmalar ve Toys for Bob ekibinin CoD: Warzone'da görevlendirilmesi) bir arada ele aldığımızda durum daha iyi anlaşılıyor. Activision, 'Call of Duty gibi altın yumurtlayan tavuk varken ne diye başka serilerle uğraşayım' kafasında belli ki, Toys for Bob gibi bir stüdyoyu bile almış CoD ekibine dahil etmiş.

Ne düşünürsünüz bilemiyorum, ama benim açımdan üzücü bir durum bu. Toys for Bob’un CoD ile uğraşmaktansa bildiği tarzda oyunlarla yoluna devam etmesini tercih ederdim. En azından stüdyoyu tamamen kapatmamış olmaları bir teselli. Kim bilir belki ileride tekrar Crash oyunlarına dönüş yaparlar. Ama son dönemde stüdyodan ayrılan isimler de düşünüldüğünde bu olasılık zayıflıyor sanki. İşler bu şekilde ilerlerse bir stüdyo daha adım adım silinip gidecek gibi görünüyor, umarım böyle olmaz.

Üst Alt