Son Konu

Hadise coşturmaya devam ediyor

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hadise coşturmaya devam ediyor 1548630025 1548630025 hadisecosturmayadevamediyor5c4e3812ada2fhadisecosturmayadevamediyor5c4e3812ada2f http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberhadisemansett&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg EUROVISION ŞARKI YARIŞMASI'NDA TÜRKİYE'Yİ TEMSIL EDECEK OLAN HADİSE, ALMANYA'NIN OBERHAUSEN KENTİNDE VERDİĞİ EM KONSERLE TANITIM TURUNA DEVAM ETTİ Büyük alkış eşliğinde sahneye gelen Hadise, ‘Düm Tek Tek'i seslendirdiğinde salonda bulunanlar coştu Tek parça elbisesi ve gri pabuçlarıyla sahneye çıkan Hadise'ye, konser her tarafında dans grubu da eşlik etti Gecce yarısı sahne bölge ve ‘Stir Me Up' başta elde etmek üzere birçok şarkısını seslendiren Hadise, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı 1 hafta önce Münih'te verdiği konserden yarım saat önce kolunda serum yan olduğunu hayranlarıyla paylaşan Hadise, “Toparlandım ve karşınıza çıktım dedi Hadise, salonda bulunan hayranlarından oy desteği istemeyi de dikkatsizlik etmedi Konser öncesi kuliste habercilerin sorularını yanıtlayan Hadise, “Mayıs'ın son gününe dek herkesten oy bekliyorum Her oy fazla önemli 12 Mayıs'ta herkes telefonlarını ceplerinde bulundursun ve benim için mesaj atsın istiyorum çağrısında bulundu “Ayrıca yurt içinde keza de yurt dışarıya, Türk halkından büyük destek alıyorsunuz Bunu neye bağlıyorsunuz? sorusu üzerine Hadise, “Hakikaten böyle oluyor Bence her şey bir kombinasyon Şarkımız fazla hoş Şarkımız fazla enerjik ve benim sahnedeki enerjim iyi Şarkının da bana çok yakıştığına inanıyorum Bunların tümü fazla önemli Başka bir şarkı olsaydı, olur ya de bu başarıyı yakalayamazdık Bu yüzden hem ben şarkıyı tamlıyorum, ayrıca de şarkı beni tamamlıyor diye konuştu Hadise, “Yurt dışında yaşamış artist olarak Türkiye'yi temsil etme hakkını elde etmek nasıl bir duygu? sorusu üzerine, “Ailemin bana olan desteği fazla önemli Ailemin tamamen ben, başarıyı elde edebildim bununla birlikte okudum ve kariyerimi yaptım Galiba ırk bunları oku** bana hürmet duydular Bir Türk genç kızı olarak, bununla birlikte okumak ve müzikte yerine geçmek zor bir iş ve ben böylede örnek olmak istiyorum Gençlerimiz için söylüyorum Ben bunu yapabiliyorsam, cümbür cemaat yapabilir Fazla ağladığım gecceler oldu lakin başardım Bunlardan nedeniyle insanların, hürmet duyduğuna inanıyorum karşılığını verdi Öteki ülkeleri temsil eden sanatçılara baktığında şansını nasıl gördüğü sorusuna Hadise, “Diğer ülke temsilcilerine bakınca, bizim şarkı gibi şarkı yok Bizim şarkıdaki enerji, başka şarkılarda da değil Herkesin kendi tarzı var Bu yıl Eurovision'da fazla değişik sanatçılar var Kıyaslamak için diğer bir sanatkâr değil ve bu yüzden çok güçlüyüz yanıtını verdi Önümüzdeki günlerde Belçika'da kanser hastaları için bir konser vereceğini bildiren Hadise, “Yunanistan'da konserimiz süperdi Malta'da fazla güzeldi İki gün sonradan Bosna'dayız ve inşallah oradan da iyi tepkiler alırız dedi Konser esnasında hayranlarıyla sohbet eden Hadise, “Çok hoş kızlar var Almanya’da deyince, erkeklerden gelen tepki üzerine “Tamamlanmış yakışıklı erkekler de var diye devam etti Hadise, “Herkesin içinde bir negatif yani fena insan vardır Benim de vardı ve onu içimden attım Birde onu anlatan bir şarkı da yazdım dedi Hadise'nin konser verdiği diskoda, dev plazmalara Türk bayrağı ve Hadise yazısının kesintisiz yansıtılması uyarı çekti Sahnede gördüğü alaka aleyhinde büyük moral bulan ve hayranlarına öpücük gönderen Hadise, tanıtım konserleri dizisinin Oberhausen ayağını tamamladı  

Üst Alt