Son Konu

Benim Hikayem

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Önce Merhaba Arkadaşlar,
Konuya nereden girsem diye düşünüyorum sanırım sevgiden girmek daha içten olurBen çok seviyorum fazla benim için bu Dünya'nın anlamı bu hayattaki sebebimHayatım da fazla aşık oldum yada olduğumu sandımAma bir insan için bu kadar fedakarlık yapmadım hayatımı bir insana bu değin adamadımArkadaşlar bu değin büyük bir sevgi insana büyüklüğü kadar da sorun çıkarıyor siz siz olun bu değin çok sevmeyinHikayemiz nasıl başladı ? ben yıllardan beri kardeş olarak gördüm aklımdan böyle bir şeyin geçmesi bile beni kendimden dehşet ettirirdi ama hiç böyle bir hafıza olmamıştıBir gün iki kuzenim bize misafirliğe geldilerKuzenlerim iki kız kardeş arasında bir yaş var ve devamlı bize gelip giderlerBunca zaman her zaman birlik de eğlenirdik abi kız kardeş gibi çok samimiydikGene banal bir şekilde marketten bir şeyler aldık film izledik gece 2 gibi büyük kuzenim uyudu sabah dershanesi vardıKüçük kuzenim ve ben yalnız kaldık ve film izlemeye devam ettikGece 3 4 gibi benim içimden kuzenimi yanağından öpmek geldi kulağına bir şey söyleyeceğim gel dedim kulağını uzattı ve öptümOna aşık olduğu mu o lahza anladım lakin şu anda düşünüyorum daha evvelden de onu seviyormuşumBu olaydan önce konsere gitmiştik iki kuzenim ve ben konser sonunda yağmur bastırmıştı ve 2 şemsiyemiz vardıKoluma girdi kafasını omuzuma yasladı ve yağmurun aşağıda öylece yürüdük ben hayatımda bu kadar mutlu olduğumu hiç bilmiyorumYürüdük yürüdük ve kuzenim bir anda cırladı ödüm koptu birşey oldu sandım ayağını tutuyordu eğildim baktım babetine kelebek toka saplanmıştıSizi bilmem fakat ben işaretlere inanırım o kelebek yarı bir şeyin habercisiydiHer şey hoş gidiyordu hayatım da tek fena yanı hastaydımReyno diye acayip nadir bir hastalıkBen hayatım her tarafında ölmekten hiç korkmadım bir tarafıma zarar gelir diye hiç korkmadımAma ona aşık olduktan sonradan it gibi korkuyorum ölmekten mi yoksa onu kaybetmekten mi bilmiyorumNeyse bu herif şeyler oldu ve o gün onu yanağından öptüm ve zincirleme bir şekilde 1 yıl her tarafında fazla hoş zamanlar geçirdikŞimdi ise ben ilk günden daha fazla seviyorum o da beni seviyor biliyorum fakat sorun onun sevgisi bana yetmiyorBenim sevgim yanın da onun sevgisi fazla minik kalıyorBen kuzenimi sevdim bu bir fazla şeye yol açabilir bir sürü şeye aile kavgası ret etme sakat çocuk falan filan büyük sıkıntılar fakat ben sevdim sevdimBu değin çok severken beni ondan kimse ayıramaz kimse tek bir kişi girebilir aramıza o da kendisiÇok uzun oldu ama durumu şöyle netleştireyimBu sene üniversiteye gidecek ve ben yüzük takmak istiyorum fakat o yüzük falan sevmediğini söylüyor bende diyorum fakat yüzük sevmen manâlı yok benim için yapmalısın en azından azıcık olsun gözüm arkada kalmaz gittiğinde fakat kabul etmiyorOna yazdığım bir sürü mektubu notu resmimi her şeyi yakmış sebebi ise bir gün dershaneye gittiğinde benim verdiğim şeylerin olduğu çantayı evde unutmuş ve annesinin bulmasından korkuyor aslında de bulması tadımızı kaçırır neyse buda ant etmiş eğer annem bulmadıysa ne varsa yakacam falan yakmışNasıl yapar ancak ya ben yapamazdımBunun gibi olaylar beni rahatsız ediyor arkadaşlar dahası şey varBen ilişkimiz başlamadan önce cüzdanı bizde kalmıştı ben de aslında karıştırmam ama aslında merak ediyordum açtım karıştırdım notlar buldum eski sevgilisinden neyse o çocuğun kim olduğunu sorduğumda bana hiç bir şey anlatmadıSadece ismini biliyorum çocuğun başka hiç bir şey anlatmadı acilen bunla ilgili bir problem değil o çocugun suratını bile hatırladığını sanmıyorum ama benim içimde kaldı oı çocuğun cet adını kim olduğunu falan bana söylememesiArkadaşlar ondan istediklerim tuhaf görünebilir ama karşılığında ona neler verdim nelerAnlatmak istemiyorum yaptıklarımı lakin doğrusu hayatımı adadım ona üniversiteye gidicek bu yıl sırf ona destek olmak için işe başladımÇok seviyorum onu vücudumda onla ilgili 3 ayrı dövme varBen bu dek severken ondan bu tarz şeyler beklemem yanlış mı ? bana içten olsun her şeyini bileyim yeter asgari benim sevdiğimin çeyreği değin sevse yeter lakin olmuyor olmuyorSanırım sonunda ayrılacağız ve ayrılan birey bu dek sevmeme karşın onsuz nefes alamazken ben olacağımKısaca beni daha çok umursamasını istiyorum benim için bir şeyler yapsın istiyorum fazla mu şey istiyorum ?

Üst Alt