Son Konu

'Cam Tavanlar' dizisi konusu nedir? Bensu Soral: Kubilay ile enerjimiz tuttu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cam_tavanlar_dizisi_ne_zaman_baslayacak_cam_tavanlarin_tanitim_bolumu_yayinlandi_1619506340_2979.jpg

Yakın vakitte ekran karşısına çıkmaya hazırlanan Cam Tavanlar dizisinin oyuncusu Bensu Soral, dizi partneri Kubilay Aka hakkında konuştu.

Çok yakın vakitte Show TV de ekranlarda yerini alacak olan 'Cam Tavanlar'ın başrolünde oyuncu Bensu Soral ile Kubilay Aka yer alacak. Geçtiğimiz gün Kuruçeşme'de objektiflere yansıyan Bensu Soral, dizideki partneri Kubilay Aka ile çok uygun anlaştığını söyleyerek güçlerinin tuttuğunu söz etti. Aka için Soral, ''Elektriğimiz tuttu. Hoş bir gücümüz var. Kubilay’ı çok sevdim. Kendimi şanslı hissediyorum.'' dedi.

GÖNÜL DAĞINDAN SÜRPRİZ OYUNCU TRANSFERİ!

Yayınlanan haberlere nazaran dizinin oyuncu takımına TRT1'in argümanlı dizisi olan Gönül Dağı'ndan başarılı bir isim geldi. Gönül Dağı'nda 'Serdar' karakterini canlandıran Utku Ateş, 'Cam Tavanlar' takımına dahil oldu.

İmalcisi Ojo Pictures olan 'Cam Tavanlar'ın merakla beklenen çekimleri nihayet başladı. Birinci tanıtım kısmı ise Show TV'nin Youtube kanalında yayınlandı.

İzleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizide izleyenler her duyguyu bir anda yaşayacak. Dramı, sevinci ve güldürüyü görebileceğiniz dizinin senaryosu Meriç Acemi’nin kaleminden çıkarken direktör koltuğunda Fehmi Öztürk oturuyor.

Sıradan dizilerin dışında değişik konusu ile sunulacak olan 'Cam Tavanlar' çok yakında Show TV’de...

Üst Alt