Son Konu

Real Madridli Federico Valverde, Şampiyonlar Ligi'ni Kazanmakla İlgili Söylediği Sözlerle Tartışma Yarattı

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-8ea36029a72d400af7dea6c26e5056e23f167d1d.jpg

Şampiyonlar Ligi finalinde Liverpool ile Real Madrid karşılaşacak. Bu mükemmel final öncesinde futbolcular da çeşitli basın kuruluşlarına röportajlar veriyor. Bunlardan birini de Real Madrid'in Uruguaylı futbolcusu Federico Valverde yaptı. Fakat Valverde'nin söylediği baz kelamlar tartışma yarattı. Detaylar

Artık geri sayım sona erdi ve Liverpool ile Real Madrid'in karşılaşacağı dev maç geldi çattı.

Liverpool ve Real Madrid, Şampiyonlar Ligi finalinde dönemin en büyüğü olmak için uğraş edecekler.

Tabii maç öncesinde iki grubun futbolcuları ve tarihe geçmiş eski futbolcuları, teknik yöneticileri röportajlar veriyorlar basına.

Bu röportajlardan birini de Real Madrid'in Uruguaylı futbolcusu Federico Valverde, İspanyol AS gazetesine yaptı.

Şampiyonlar Ligi'nin onun için ne tabir ettiği sorusuna “Birçok şey… Her şey, bence. " yanıtını veren Valverde,

sonrasında ise ''Bu, dünyadaki tüm oyuncular için eşsiz bir kupa. Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak için oğlumdan değil fakat tahminen karımdan vazgeçebilirim.'' diye devam etmiş.

Valverde'nin açıklamalarına reaksiyonlar geldi doğal ki

Neyse ki Valverde'nin spor muhabiri olan eşi Mina Bonino bu açıklamaya tam Valverde üzere yanıt vererek olayı tatlıya bağlamış.

Mina Bonino, ''Yargılamıyorum. River Plate, Libertadores Kupası şampiyonluğu için oynasa ben de birebirini yapardım.

Diyerek muhtemel bir krizi latifeyle kapatmış.

Aman bir sorun olmasın, çiftimize mutluluklar

Üst Alt