Son Konu

5 yılda 60 kilo veren oyuncu Ümit Erdim kendisine yepyeni bir hayat kurdu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
50_yilda_60_kilo_veren_oyuncu_umit_erdim_is_bulamiyor_1593671355_2354.jpg

Hayat Bilgisi dizisiyle hayatımıza giren oyuncu Ümit Erdim, kiloları sayesinde ekranların sempatik yüzü olmuştu. Fakat genç oyuncu yıllar içerisinde süratle kilo verdi. Oyunculuğu da bırakan Erdim, kendisine farklı bir hayat kurdu.

2017 yılında Seda Çınar ile nikah masasına oturan genç oyuncu Ümit Erdim, rol aldığı birkaç projenin akabinde tam 5 yılda verdiği 60 kilo ile kendisine apayrı bir istikamet çizdi. Oyunculuk mesleğinde iş bulamayan Erdim, bu süreçte orijinal bir meslek edindi.
  • Ümit Erdim, Hayat Bilgisi dizisindeki Arif rolüyle şöhreti elde etti.

• Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Tiyatroları'nda eğitim ve sahne aldı.

• Pilotluk ve otomobil yorumculuğu dışında lokanta işletmeciliği de yapmaktadır.

Hayali olan otomobil yarışı pilotluğuyla ilgilenen oyuncu, kızının da dünyaya gelmesinden sonra farklı bu alanda profesyonelleşmeye karar verdi. Erdim bir hayranının "Eski haline dön bu türlü iş bulamazsın." tenkidine, "Katılıyorum, aslında bulamadım. Lakin bu yüzden de eski halime dönmeye niyetim yok, üzgünüm." kelamlarıyla yanıt vermişti. 

Evliliğiyle de örnek bir profil çizen Erdim, artık mesleğini büsbütün pilotluk ve otomobil yorumculuğu üzerine yöneltti. Uçak pilotu olmak isteyen ünlü isim, bir aksilik çıkmazsa 2021 yılında kaptanlık brövesini alacak.

Üst Alt