Son Konu

Rob Liefeld'e Göre X-Force Filmi Kesinlikle Gelecek

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_62484.png

Disney-Fox muahedesinin akabinde Marvel Sinematik Kainatı'nin takımının hayli bir genişleyeceğini uzun devrandır biliyoruz. Her ne kadar stüdyo dördüncü aşama için şimdi yeni karakterlerden birini kullanmamış olsa da yakın gelecekte bolca yeni karakteri beyaz perdede göreceğiz. Saf Fox ismine da filmde muvaffakiyete ulaşmış birtakım karakterler var ve bunların başında Deadpool geliyor. Deadpool'un yaratıcısı Rob Liefeld'a nazaran yakın gelecekte bu durum değişecek.

Hem Deadpool'un hem de X-Force'un kesinlikle MCU içerisinde yan alacağını belirten Liefeld, bilhassa Deadpool markasının artık milyar dolarlık bir marka olduğunu ve Disney ile birlikte bunun daha da büyüyeceğinden emin olduğunu belirtti.

Variety'e konuşan usta muharrir, "Biliyorsunuz şu an benim tek yaptığım onların tekrar bir araya gelmesini ummak. Hayranlar bunu istiyor, hayranlar bu türlü bir şeyi görmek istiyor. Deadpool ile ilgili olan tüm şeylere bakın, yalnızca iki sene önceydi ancak güya yirmi sene geçmiş üzere. Deadpool bir kültürü değiştirdi ve her şey çok süratli ilerliyor. Ortada iki tane R-Rated sinema vardı ve bunlar bir arada 1.2 milyar dolar kazandırdı ve evet bu rakamlara baktım ve hesabı yaptım.İlk hafta sonunun akabinde Ryan'ı aradım ve 'Bu artık milyar dolarlık bir marka!' dedim. Sonrasında Deadpool 3 ve X-Force konusunda nispeten heyecanlıydık. Bu durum kaçınılamaz, haydi fakat bakın Josh Brolin ve Ryan Reynolds bir arada ve artık bir de işin içinde Disney var, bu nasıl olur da şimdiye kadar ki yapılmış en büyük şey olmaz?!" diyerek hem Deadpool'un yeni sineması hem de X-Force için heyecanını koruduğunu açıkça gösterdi.
  • David Leitch'e Nazaran Yeni Deadpool Sineması 18+ Olmak Zorunda Değil
  • Rob Liefeld, Deadpool'un Disney'deki Geleceğinden Çok Emin
Rob Liefeld'ın karakterine böylesine sahip çıkması epey şık bir durum. Her ne kadar yeni sinemaların yapılıp, yapılmaması ona bağlı olmasa da Liefeld her fırsatta yeni Deadpool sinemalarının velev Deadpool'un da içinde olduğu büyük bir X-Men Evreni'nin ortaya çıkması için elinden geleni yapıyor. Alışılmış Disney için muhtemelen bu açıklamadaki en temel şey sinemaların gişe ölçüsüdür ve bu ölçü nispeten tatmin edici gözüküyor. Yakın gelecekte Deadpool'un Disney akıbeti nasıl şekillenecek, bekleyip göreceğiz. 

Üst Alt