Son Konu

Moon Knight Dizisi Ciddi Konulara Da Değinecekmiş

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_61387c6b26906_72754.jpg

Çizgi roman okumanın en eğlenceli yanlarından biri de tuhaf tuhaf karakterleri belirli bir evren içerisinde gayet ciddi bir şekilde görebilmek. Hakiki bir deli olan Moon Knight'ın çizgi romanlar içerisindeki rolü de biraz böyleydi. Marvel Sinematik Evreni'nin çizgi romanlara ne kadar bağlı kaldığı tartışılır ama mevcut bir evren içerisinde Moon Knight görebilmek yine tuhaf bir durum olacak.

Dizinin yönetmeni Mohamed Diab da Moon Knight'ın kendine has atmosferinin farkında. Dizide eğlence olduğu kadar ciddi ve ağır konuların da büyük rolü olacağını öğrenmiş olduk.

"Filmlerim bu zamana kadar hep sert, ciddi ve önemli konularda oldu. Güçlü bir şekilde hissediyorum ki Moon Knight da böyle olacak. Tabii ki eğlenceli olacak ama aynı zamanda ağır da olacak. Hem yaratıcı şakaları kullanacağız hem de aksiyonu. Eşime her zaman şöyle diyorum 'Başka bir dilde komik olabildiğime inanamıyorum!' Senaryo gerçekten harika oldu. Benim için de muhteşem bir deneyim oldu, çok fazla şey öğrendim. Marvel ile herhangi bir şeyi kıyaslayamam, gerçekten çok büyük bir makine gibi. Bu insanların hepsi birer dahi."

Başrolünde Oscar Isaac'in yer alacağı Moon Knight dizisinin halen resmi bir yayın tarihi yok. Ancak 2022 yılı ortalarında yayın hayatına başlamasını bekliyoruz. Şimdi yönetmen Diab'ın açıklamalarını da duyunca diziyle ilgili beklentilerim yeniden yükselmeye başladı. Moon Knight'tan en azından ilk fragmanı görebilmek için geri sayıma yavaş yavaş başlamanın zamanı geldi.

Üst Alt