Son Konu

Berkcan Güven'in anneannesi Şahide Türe öldü mü? Şahide Türe neden öldü?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
berkcan_guvenin_anneannesi_sahide_ture_oldu_mu_sahide_ture_neden_oldu_1640679165_0594.jpg

Ünlü YouTuber Berkcan İnanç'ın sık sık birlikte görüntüler çektiği anneannesi Şahide Tipe, 93 yaşında hayatını kaybetti.

Son devirlerin parlayan toplumsal medya fenomenlerinden Berkcan İnanç'in 93 yaşındaki anneannesi Şahide Tipe'den makus haber geldi. Sık sık anneannesiyle görüntüler ve fotoğraflar paylaşan Berkcan İtimat, anneannesinin vefat haberiyle yıkıldı. 

Acı haberi ünlü ismin babası Burhan İtimat, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Şahide Türe'nin eski bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Burhan İtimat paylaşımında "Melekler seninle olsun evlatlarımın anneannesi... Yüreklerinizdeki sevgiyi, dudaklarınızdaki duayı bu kere onlara gönderin. Türkiye'nin en sevdiği insan, en sevdiğine kavuştu..." sözlerini kullandı.

"Hiç Keyifli Değilim" kelamıyla büyük ilgi gören Şahide Çeşide, birebir vakitte Youtube'da 90 yaş üzerinde 100 bin aboneye sahip olarak rekor kırmıştı. Türe'nin vefatının akabinde Berkcan İnanç'ın takipçilerinden binlerce başsağlığı bildirileri geldi.

Anneannesinden her vakit büyük dayanak gördüğünü lisana getiren Berkcan İnanç, 2019 yılında yayınladığı bir görüntüde "Bu işe başladığımda bana en büyük yardım ve dayanağı veren anneannem ve öteki bütün büyüklerimiz için bir geri dönüş yapmak istedim. Biz gençlerin önünü açan ve bize bu fırsatı veren insanlara geri dönüş yapmak, onlara teşekkür etmek istiyorum. Unutmamak lazım ki yaşlılık uzaktan bakınca asla başımıza gelmeyeceğini düşüneceğimiz bir şey değil, hayatın bir modülü, bir dönemidir" sözlerini kullanmıştı.

Üst Alt