Son Konu

Evini Temizlerken Bulduğu Bilete 1 Milyon Dolar Çıktı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-cd29e2291b1f3b172f3999677d61b2273cc9090a.jpg

ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan Kenneth Morgan'ın başına konutunu temizlerken talih kuşu kondu.

Independent Türkçe'den Uğurcan Yıldız'ın derlediği habere göre Morgan, etrafı süpürürken üç ay evvel satın aldığı Powerball lotosu biletini bulup denetim edince 1 milyon dolar (yaklaşık 8 milyon 500 bin TL) kazandığını öğrendi. 54 yaşındaki Morgan şöyle konuştu:

"4 Temmuz'da konutu temizlerken bir çekmecede Powerball biletini buldum. Sayıları denetim ettim ve 1 milyon dolarlık mükafatı kazandığımı öğrendim. Hala şaşkınım."

New York Post'un aktardığına göre Morgan, bileti 17 Nisan'da Jacksonville'deki Publix Liquor Store'dan satın almıştı. Bileti satan dükkan da bin dolar (yaklaşık 8 bin 500 TL) komite alacak.

Bir talihli de Maryland'den...

Maryland'e bağlı Calvert County'de yaşayan Wilford Brown da hafriyat kazan talihlisi oldu. Brown, 20 dolar (yaklaşık 170 TL) pahasında hafriyat kazan bileti satın aldığını ve 100 dolar (yaklaşık 850 TL) kazandığını söyledi. Bunun akabinde bahtını bir defa daha denemek isteyen 62 yaşındaki Brown, 5 dolar (yaklaşık 45 TL) kıymetinde bir hafriyat kazan bileti daha satın aldı.

Bileti denetim eden yaşlı adam, 50 bin dolar (yaklaşık 450 bin TL) kazandığını gördü. Brown, ödülü torunlarıyla paylaşacağını tabir etti.

Üst Alt