Son Konu

Çöle Düşse Kutup Ayılarıyla Karşılaşıp Birtakım Tatsız Olaylar Yaşayabilecek 17 Bahtsız Kişi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-bbbbac1292daf391f893988f892f446bfd31aaa8.jpg

Bugün de başımıza bir şey gelmedi, şükürler olsun.

1. "İnternette gördüğüm konuta gelen."

2. "Her uçuştan evvel uçağı temizlediklerini tez ediyorlardı ancak bayan saçı kalmış sanırım."

3. Öndeki kamyondan düşmüş, yeni fobimize güzel geldin diyelim.

4. "Çocuklarımdan bir tanesi meskene zehirli sarmaşık getirmiş, şu anda ellerim bu halde."

5. "Düğünümden bir gün evvel tıraş olmak için berbere gittim."

6. "Saatlerce uğraşıp cheesecake yaptım dolaba koyarken elimden düşürdüm."

7. "6 saatlik tren seyahatim için cam kenarı koltuk almıştım."

8. "Birkaç aydır ailemle görüşebilmek için bekliyordum, sonunda bu hafta sonu onların yanına gittim. Bilin bakalım ne oldu, konutumuza otomobil çarptı."

9. "Oltaya şimşek çarptı."

10. "Harika bir gün oluyor..."

11. "Kedinize lavman yapmanız gerekirse bu türlü şeyler yaşanabilir."

12. "Ev arkadaşım pizzayı tüm gece fırında unutmuş. Geldiğim vakit yanık kokusundan mutfağa girilmiyordu."

13. "Öğle yemeğimde ekstra protein alıyorum."

14. "Duş alırken banyo aynası düştü."

15. "Tüm gün çalıştıktan sonra bir gariplik olduğunu fark ettim."

16. "Karpuzların olduğu reyonda yarım saat bakındıktan sonra bunu seçmişim."

17. "Babalar Günü armağanım erken geldi..."

Konuk Olarak Gittikleri Konutlarda Yaşadıkları En Acayip Anıyı Anlatırken Herkesi Kahkahaya Boğan 17 Takipçimiz

Denizaşırı Mizahta Bu Hafta: Son Günlerde Yabancıları Kahkahaya Boğmuş 17 Komik Tweet

"Kimlerle Tıpkı Havayı Soluyoruz Lan Biz?" Aydınlanması Yaşatacak İbret Denizlerinde Uzunluk Veren 15 İnsan

Gördüğünüz Andan İtibaren Gençliğinizden 20 Yılı Çalıp Götürecek Birbirinden Acayip Görseller

Ailelerine Asla İtiraf Edemeyeceği Sırlarını Bizlere Söyleyerek Hepimizin Ağzını Açık Bırakan 19 Kişi

Üst Alt