Son Konu

Nolursunuz takviye edın

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba ben 16 yasindaym liseye 2 ye gidiyorum Hoslandigim cocuk normal murat oda lise 3te neyse gecen sene bn senenin basinda bunu gordum okulun ikinci gunu Murat bana bakmiodu baska tarafa bakiyordu arkadasi baktigimi fark etti ve murati durttu snra muratta bana bakmaya basladi biz bolece bakisiyorduk biara bni takip etti arkadasiyla konuscakti lakin utandi gelmedi Ben arkadasima dedimki murata sorsana ciktigi varmi diye oda sordu muratta bni seven kiz kim dedi arkaasim salak gibi soledi sonrada cikarmisin onla dedi muratta tamm yarin marketin oraya glsin dedi bnde utandim baska bi arkadasimi yolloda deki ona bni yanlis anlamis onla cikma nietnde deglm de dedim Oda gtmis murat bi kiz cikma teklifi atmez sn git ona et ole dio demis muratta kalsin ozaman dedi Benim arkadasim konustu onla murat sinirlendim ben zten arkadasimi yollicktim o once davrandi dedi Nese murat biriyle cikiti ayrildi arada bakismaya devam ettk snra 1 sene ciktigi kizla bitmiş cikmaya basladi 1 ay ssurdu ayrildilar Osirada okulllar kapandi ben faceden bunu ekledim fake hesaptan Konusmaya basladik cikma teklifi etti kabul etmedim yine sakayla karisik etti kabul etmedi en sonunda kabul ettim 1 ay ciktik fakat hic bulusmadik Ayrildik sonra arkadas kaldik 2 hafta daha sonra bitmiş ciktik 2 gun sonradan gene ayrildik ama her zaman o ayrildi Okullarn acilmasina 2 hafta vardi birazcık dayansaydi buluscaktik onla ama olmadi Sonradan okullar acilinca yuzume bakmiodu bunun dogum gununde buna mesaj attm biraz konustuk ona baştan beraber olalimmi fakat bu sefer yuzyuze dedim olur ya daha farkli olur oda birincil bilmiom dedi 4 gun sonrada hayir dedi konusmayi kestim 22,5 ay konusmadik her tarafta msj attim arkadas olalim diye tamm dedi suan aramiz cok iyi hatta kendisi bulusalim olur ya isinirsak cikariz dedi Opucuk falan atmaya basladi hayatimda diyodu bn abartma dedim Bidaha demedi Nese biara geceyarisi konusuyoduk bununla bu bana beni dusun fln dedi dusunuyorum dedim nasil dedi bosver dedim oda bende dusunuyorum sen sole bende solim dedi nese bole iyiydik bn buna ben sana baştan beraber olalim diyince hayir dedin nie simdi bolesin dedim ozman baska simdi baska dedi 15 tatilde bole konustuk bunka pazarteside okula gtmedik disarda bulustuk birincil bulusmamizdi Ama okul baslaynca opucuk, atmayi kesti Cunku telefonu babasinda ve faceye cok giremio oglen girio egr gireceksede Bu eski sevgilisyle hala arada konusuyormus sordum korkuyprum her tarafta cikarlar die ve okulda yanima glcgni soledi fakat utaniyormus gelemiomus ve acaba biz bununla takrar olurmuyuz yoksa beni oyaliyormu?

Üst Alt