Son Konu

Şarkıcı Ege'nin büyük şanssızlığı: Koronavirüse yakalandı ve vücudunda kitle tespit edildi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sarkici_ege_koronaviruse_yakalandi_1606046368_8524.jpg

"Yaz Aşkım, Delice Bir Sevda, Hurma Gözlüm, Sevildiğini Bil Yeter" üzere unutulmaz müziklere imza atan Ege, son aylarda büyük bir şanssızlık yaşıyor.

Kasım ayında koronavirüse yakalan ünlü müzikçi Ege, bu defa rutin denetimler için gittiği hastanede mesanesinde kitle tespit edilince büyük bir şok yaşadı. Acil bir operasyonla kitleyi aldıran Ege, artık patolojiden gelecek sonuçları bekliyor.

PATOLOJİ SONUCU BEKLİYORUM

Hurriyet.com.tr'nin ulaştığı Ege yaşadığı güç günleri anlattı: Genel bir denetim için ultrason çektirdim. Mesanemde büyümeye yatkın bir kitle tespit edildi. Hekimlerim çabucak kitlenin alınması gerektiğini söylediler. Dün bir operasyon geçirdim. Artık büyük bir umutla patoloji sonucunu bekliyorum. Erken teşhisin ne karar değerli olduğunu bir defa daha anladım"

NE OLMUŞTU?

Tüm dünyaya yayılan koronavirüs sanatkarları da etkilemeye devam ediyor. Dünyayı endişeye boğan global pandemide hadise sayısı gün geçtikçe artıyor. Koronaya yakalandığını açıklayan sanatkarlardan biri de gerçek ismi Levent Ak olan sanatçı Ege oldu. Ege, koronavirüse yakalandığını makus haberi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı.

51 yaşındaki müzikçi, "Geçtiğimiz günlerde yaptırmış olduğum Covid test sonucum maalesef 'pozitif' çıktı. Şu anda gribal tesirlerin dışında, kendimi makûs hissetmiyorum. Umarım bu türlü devam eder" dedi.

Takipçilerini uyarmayı da ihmal etmeyen Ege, "Herkes sahiden sıkı tedbirler alsın ve kendine çok çok dikkat etsin. Lütfen maske takmayı unutmayın. Hoş günlerde görüşmek ve tekrar konserlerde buluşmak dileğiyle" tabirlerini kullandı.

Üst Alt