Son Konu

Açılmalımıyım ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kız benden hoşlanıyor ya da bana öyle hissettirdi bilmiyorum Doğal olarak böyle olunca bende ondan hoşlanmaya başladım Sahiden hoşuna gitmek istemedim yani tekrar bir ayrılık tekrar bir endişe istemiyordum fakat zaman geçtikçe en ince ayrıntısına kadar kafama takılmaya başladı Kızla tanışmamdan aylar geçti Bundan Böyle kıskanmaya bile başladım galiba sevgiye içten ilk adımları atıyorum s d Her neyse yani açılmam için gerçekte yerinde olduğunu düşünüyorum Fakat kızı tek bulamıyorum birde böylece bir bezginlik var Size başlıca soruma gelirsek Nasıl açılmalıyım ? Ben bu güne değin hep şuraya gidelim gezelim yiyelim den girdim konuya d Fakat bu kız böylece gel gezelim diyince kabul edicek biri değil s Yani gidip karşısına tek seferde seviyorum demem lüzumlu Fakat benimle çıkarmısın sözü bana saçma geliyor bir kere bir kız arkadaşım o soruya Niçin tek başına korkuyomusun?gibi bir cevap vermişti Herneyse Nasıl açılmalıyım sizce ? Felsefik sözlermi söylüyüm Yoksa sademi oluyum ne önerirsiniz sevgili aşk doktorları

Üst Alt