Son Konu

Bensu Soral hayalini açıkladı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

2015 yılında Hakan Baş nikah masasına oturan Bensu Soral bir röportaj sırasında en büyük hayalini açıklayarak, hakkında çıkan argümanlara karşılık verdi.

Genç oyuncu Bensu Soral magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Oyunculuğa sürpriz bir halde başladığını söz eden Hande Soral, "Oyunculuk yapmak hiçbir vakit aklımda yoktu, ancak ablamın oyuncu, yapımcı ve direktör muhiti bu mesleği denemem gerektiği görüşündeydi. Yıllarca bu dala girmeyi reddettim zira çalışma koşullarının ne kadar güçlükle olduğunu görüyordum. Lakin bir gün TRT'de başlayacak bir seri için teklif geldiğinde, bu sefer denemeye karar verdim ve o kadar sevdim ki bir daha bırakmak istemedim." sözlerini kullandı.

cLsTu_1562826159_9018.jpg

"YILLARCA BU KESIME GİRMEYİ REDDETTİM"

Oyunculuğa sürpriz bir formda başladığını söz eden Soral, "Oyunculuk yapmak hiçbir devir aklımda yoktu, gelgelelim ablamın oyuncu, yapımcı ve direktör muhiti bu mesleği denemem gerektiği görüşündeydi. Yıllarca bu kesime girmeyi reddettim zira çalışma kaidelerinin ne kadar çetin olduğunu görüyordum. Lakin bir gün TRT'de başlayacak bir seri için teklif geldiğinde, bu defa denemeye karar verdim ve o kadar sevdim ki bir daha bırakmak istemedim." sözlerini kullandı.

mSiqG_1562826192_9478.jpg

"EN BÜYÜK HAYALLERİMDEN BİRİ"

Soral, oyunculuğun yanı sıra çizim de yaptığını belirterek, "Kendi dizaynlarımı, dizayncı arkadaşlarıma ikram etmişliğim çok var; ancak ileride kendime ilişkin fotoğraf ve heykel standı açmak en büyük hayallerimden biri" dedi.

BENSU SORAL VE HAKAN BAŞ'IN EVLİLİĞİNDE BUNALIM ARGÜMANI

2015 yılından beri birlikte olan, geçen yıl da nikâh masasına oturan Bensu Soral ile Hakan Baş’ın yakın muhitinde “kriz” dedikoduları dolaşmaya başladı. İddiaya nazaran daha evvel kıskançlık nedeniyle birkaç sefer tartışan çiftin hanesinde bir müddet evvel evvelkilerden daha önemli bir tartışma yaşandı. Bensu Soral ile Hakan Baş’ın o yüzden gergin günler geçirdiği konuşuluyor.

Üst Alt