Son Konu

Burcu Kara kumaş teknolojiisiyle bebekler için yeni bir marka üretti

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
burcu_kara_kumas_teknolojiisiyle_bebekler_icin_yeni_bir_marka_uretti_1623481349_1092.JPG

Ünlü oyuncu Burcu Kara, tabiata olan tutkusunu ticarete dönüştürdü ve bebekler için, kumaş teknolojisinin kullanıldığı bir marka geliştirdi.

Rol aldığı dizilerle muvaffakiyet elde eden oyuncu Burcu Kara, ticarete adım attı. Kara, imalinde büsbütün doğal eserlerin kullanıldığı ve tabiata ziyan vermeyen bir kumaş teknolojisiyle çalışan oyuncu, bebekler için bir marka üretti. Kreasyon, I’m Natural 2021 İlkbahar – Yaz Bebek Kreasyonu ismiyle ebeveynlerin beğenisine sundu.

Çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Kara, 'Anne olduğum günden beri kullandığım şeylerin içerikleriyle daha çok ilgilenmeye başladım. Çocuğuma giydirdiğim giysilerdeki kimyasallar da beni rahatsız etmeye başladı. Zira yalnızca Organik Cotton yazması sağlıklı olması için kâfi değildi. Kullanılan boya, iplik ve baskıların da organik olması gerekiyordu. Bir yıl boyunca bu mevzuyu araştırdım, sonunda yalnızca bitkilerle boyanan bu kumaş teknolojisiyle tanışıp denemeye karar verdim. Ortaya çok etkilendiğim, aklıma ve vicdanıma çok yatan bir iş çıktı. Hem doğal, hem sağlıklı, hem de tabiat dostu. Artık I’m Natural’i çocuklarımızla buluşturma vakti geldi.' tabirlerini kullandı.

Amacının hem sağlıklı çocuklar hem de korunan bir tabiat olduğunu lisana getiren ve üretim sürecinin hiçbir evresinde tabiata ziyan verilmediğini lisana getiren Kara, 'I'm Natural'la sağlıklı çocuklar, korunan bir tabiat.' yorumunda bulundu.

Üst Alt