Son Konu

Benimkisi bir aşk hikayesi...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sizlere bu konuda danışmak istedim umarım bi yardımız dokunur

Öncelikle ben bi kizi seviyorum Aynı okuldayız ve takriben 7aydır birbirimizi iyi bi şekilde tanıyoruz En ilk kez herşey çok hoş gidiodu (pozitif diyalog kuramamamıza rağmen, çoğunlukla mesajlaşıodk) Kız bütün kararını verecekti ki ailesi öğrenmiş bu durumu ve karşı çıktı Yahut evet diyecekti sonra bu yaşanan şeyleri bi kenara bırakıp her yerde başladık herneyse biz bugüne dek her türlü zorluğa göğüs gerdik onca küsmelere karşın Fakat vakit içinde bu benim için koskocoman bi aşka dönüştü Onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum lakin hoşlandığından eminim 23 günde bir kendi yazdığı aşk şiirleri gönderio, bende tıpkı pek ve çokta romantik şeyler söylüorm keza yüzüne karşı hemde mesajda Gelelim ana konuya Acilen bu aralar herşey fazla güzel gidiyor ve kız geçen hafta mesaj attı dedi ki: Senin beni sevdiğine bundan böyle inanmıyorum kararımı vermem için beni sevip sevmediğini bana ispatlaman lüzumlu Ben bunu duyunca kahroldum delicesine sevmeme rağmen Ama işte dediğim gibi bu dediğini 1hafta önce atmıştı ve bu mesajdan sonradan aralıksız onun yanında oldm hoş şeyler söyledm vb SİZCE En YERINDE ÇIKMA TEKlifini nasıl, NE ZAMAN ve NEREDE yapmalıyım??? Lütfen bana hafıza verin fazla ciddi bi şart bu Şimdiden teşekkür ederim

Üst Alt