Son Konu

Kuzenimin Eski ÇıktığıyLa .. :S

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
MrhbArkadaslar Kuzenim Pınar , bu yıl 3 Ekim'de , Özer adlı bi cocukla birbirlerinini pek tanımadan çıktılar Pınar ilk defa biriyle çıktığından aralıksız ben yanındaydım fakar Özer bundan rahatsız oluyorduBunu Pınar'ada söylemiştiBen onlardan bambaşka kaldım lakin 1 ay daha sonra Özer'le aramızda fazla yakınlaşma olduKuzenim ona , Gizem'le iyi anlaş diyordu tabikide lakin bu fazla faklıydı Pınar'ı sevmiyordu bundan emindim ve öylede çıktıPınarla Özer çıkarken , Özer sürekli benle konuşuyor , benim dediklerimi dinliyor,defalarca benimle konuşuyordu ama artık onunda hoşuna gitmeye başlamıştı bu yakınlığımızPınar'ı sevmeden çıktığı için Aralık 4'te ayrıldılar ve Özer bunu bana söyledi , zaten samimiliğimiz başladığında bana Pınar'a alışmadım , ayrılcam diyordu sürekliO arada onun yakın bir arkadaşıyla konuşuyordum , çıkma durumuna geldik ama Özer aramızı bozduBunu bana kendide söyledi ''Çıkmanıza ben engel oldum''dieKuzenimle ayrıldıktan sonradan onunla hiç konuşmadımZaten sonradan diğer bi kızla çıkmaya başladı ve ayrıldılarO kızla çıkarken bana kesintisiz baktığını yakın arkadaşımla farkettikArtık bakışları daha çok arttıSınıf kapısında beni görür görmez kendide kapıya çıkıor, nereye ve kime baktığıma bakıor ve daha bir sürü şeyYalnız msn 'de konuşmuyor benimleKuzenim benim aralıksız yanımdaHani benden hoşlansa ona hayır diyeceğimi sanıyor olabilirFakat benimde gönlüm ondaOnunla çıkarsam anlaşacağımızı biliyorumÇünkü daha önce sanki kuzenimle değil ben onunla çıkmıştımDışardan herkeste bunu söylemiştiTeklif etse kabul edicem lakin onun bu teklifini kabul etçeğimi nasıl anlaması gerekir ? Çünkü tek başımıza karşılaşsak bile sadece göz göze geliyoruz,konuşmuyoruzİlkte birbirimizden korku ederken şu anda ne oldu anlamıyorumÇevrenin tepkisinden korkuyor olabilirSizce ne yapmalıyım ? Annem onun annesini tanıyormuş , böyle bir küçük konuşmaya onunla konuşmaya başlasam mı ? Yahut ondan bir adım mı beklmOnla konuşmayacağımı sanıyor olabilirO yüzden adımı benim atmam lüzum sanırım

Üst Alt