Son Konu

Aklımdan çıkaramıyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhabalar
Ben direkt konuya geçeyim Hemen bi çocuk var eylülün başlarında mektep açılmadan önce bana mesaj attı tanışmak için falan her neyse tanıştık bikaç hafta konuştuk falan Okulda ben bunu görüyordum zaten Okulun ikinci haftası buluştuk okuldan önce O gün o okula gitmemişti o gün de çıkışıma geldi her neyse Fazla uzattım lakin kusura bakmayın Akşamı teklif etti sevgili olduk 1 hafta boyunca her şey fazla güzel gidiyordu doğrusu ben bile şaşırmıştım 10 günde baya bi tartıştık En son ayrılmak istediğini söyledi Bi tanıdığımla konuşmuş okuldan tribinden sıkıldım falan demiş 21 gün geçtikten sonradan arkadaşıma mesaj attı beni sormuş napıyor falan diye o akşam da bana mesaj attı 3 gün konuştuk lakin 3 gündür de mesaj atmıyor Ben bütün vaz geçmeye karar vermiştim mesaj attı acilen ise mesajı kesti Kafamı karıştırdı Hiç de aklımdan çıkmıyor Ben kolay alışan bağlanan bir insanım maalesef Benden daha sonra sevgilisi de olmadı Sizce benden mi bir şey bekliyor yoksa diğer bir şey mi var lütfen ciddiye alarak cevaplarsanız sevinirim

Üst Alt