Son Konu

Benden hoşlanıyor mu ??

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Eski konum http:www2019comaskdoktorunuzorbiktimhtml

Selamlama Önceden hoşlandığımı söylediğim kızla birazcık tartışmıştık neyse okulda ayrı sınıflara çıktık ben D o J sınıfında yani aramızda baya bi yol var lakin kesintisiz bizim sınıfın oraya geliyor ve kesintisiz görüyorum Birincil karşılaştığımızda yüzüne bile bakmadım sadece arkasında baktım sonradan ise koridorda yine gördüm ve duvara yaslanmıştı beni görünce toparlandı ve göz göze geldik anında çektim kendimi gittim daha sonra her tarafta karşılaştık daima bakıyor bakışları kötü yok ya bi git gibisinden bakmıyor, gülmüyorda yalnızca bakıyor Sırf görmemek için sınıftan dışarı cıkmıyorum tuhaf oluyor görür görmez Sürekli bakması içime dokunuyor bakmasa hiç sallamıcaktım belkide şuan bu yazıyı yazmazdım lakin anlayamadığım şeyler var Whatsapp durumuna Kendimce geri dön sen bu sonbaharyazmış Baktım da bir şarkı sözüymüş artı dikkatimi çekmedi ilgilenmedim Herneyse sizce benmi fazla takıyorum, yahut varmı bu işin içinde bişey? Beni görmek istemese aralıksız takılmaz benzeri bizim sınıfların orda ve ben kaçmadığım sürecede hep bakıyor bana Kafam karıştıVarmı bi açıklama yapacak ???

Üst Alt