Son Konu

Muazzez Ersoy açtığı davayı kazandı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
muazzez_ersoy_produksiyon_sirketine_actigi_davayi_kazandi_1579936548_2894.jpg

Ünlü müzikçi Muazzez Ersoy, 2 yıl evvel Kraliçe’den Nostaljiler ve Mozaik isimli 2 albümünün mali haklarını gasp ettiği gerekçesiyle Öncü Müzik prodüksiyon şirketine dava açtı.

İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla başvuran Muazzez Ersoy, müzik şirketinin kendisini zarara uğrattığı savıyla albümlerin mali haklarını talep etti. 

ŞİRKETE AÇTIĞI DAVAYI KAZANDI!

8cEsa_1579936574_8292.jpg

Duruşma, dava konusu 2 albümle ilgili tüm mali hakların Ersoy’a ilişkin olduğuna karar verdi.

FAY HATTI GİBİYİM!

Ünlü şarkıcı Muazzez Ersoy, TRT Müzik’teki ‘Sevgiyle’ isimli programına katıldı. Sahne kostümünün çok beğenilmesi üzerine kuliste camın ortadan ikiye ayrılmasını mizah yaparak lisana getirdi.

37sgt_1573716048_2606.jpg

Ersoy'un,“Kuliste cam, ortadan ikiye ayrıldı, nazar var” biçiminde konuşması üzerine izleyicilerden biri “Fay hattı üzeresiniz, güzelliğinizden kırılmıştır” deyince ünlü müzikçi,”Fay hattı gibiyim! Ben de çok beğendim bunu” dedi.

TEBESSÜM KAHVESİ'NE MİSAFİR OLDU!

Uzun devirdir ekranlardan uzak duran ünlü müzikçi Muazzez Ersoy, Üsküdar'da objektiflere takıldı. Ersoy'un Tebessüm Kahvesi'nde down sendromlu bireylerle birlikte sefalı vakitler geçirmesi ve fotoğraf çektirmesi toplumsal medyada  büyük beğeni topladı. Ersoy, eklediği karenin altına duygusal bir not bırakmayı ihmal etmedi.

Tebessüm Kahvesi nedir? Nerededir? Nasıl gidilir? sorularının karşılıklarını sizler için ihtimamla hazırladığımız sayfamızdan alabilirsiniz.

ITVHQ_1571816041_697.jpg

Muazzez Ersoy paylaşımının altına,"Sevgili Emrah istedi, hoş kalbi bana ulaştı, ben de geldim. 'Tebessüm Kahvesi'ndeyim. Muhakkak gelin, hem kalpleri hem mekanları muhteşem" notunu düştü.

Üst Alt