Son Konu

Sevgi mi alışkanlık mı emin değilim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhabalar,
takriben bir yılı aşkın bir süredir süren bir ilişkim var ilişkimiz yeni başladığında ben sevgilime aleyhinde yalnızca bir beğenme duyuyordum ancak daha daha sonra sevmeye başladım bazen çok büyük kavgalar etsekte üstesinden gelmeyi başardık birçok yönden birbirimize uyuyoruz ve sevgilimin beni fazla sevdiğini biliyorum erkek arkadaşım şu lahza askerde aramızda bir sorun değil evlenmeyi düşünüyoruz kendi aramızda yüzük taktık ama ben onu seviyor muyum yahut sevmiyor muyum anlayamıyorum alışılmışlık mı yahut sevgi mi aşk mı ayırt edemiyorum bir süredir onu kaybetmek istemiyorum o üzülsün istemiyorum lakin ara sıra başkalarına bakmaktanda kendimi alamıyorum bazen yüzüğü saklıyorum yada çıkarıyorum o askere gitmeden önce böyle hissetmiyordum yada hissediyordum lakin ben farkında değildim anlıcanız kafam karmakarışık beni hiç tanımayan ve bilmeyen birilerine anlatmaya ihtiyacım vardı ve o yüzden buraya yazım anlıcanız kendi duygularımı şu ara anlayamıyorum yaptığım çok hatalı biliyorum lakin kendime engelde olamıyorum puuuuufffffff :

Üst Alt