Son Konu

Battlefield 6 Ne Zaman Gelecek? Heyecanlandıran Haber Geldi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
battlefield-6-ne-zaman-gelecek-heyecanlandiran-haber-geldi.jpg

GamesBeat'ten JeffGrubb'ın söylediğine nazaran Battlefield 6, Mayıs ayı içerisinde resmi olarak tanıtılabilir. Grubb'ın geçtiğimiz hafta bir canlı yayında yaptığı açıklamaya bakılırsa EA, yeni Battlefield'i Haziran ayından evvel duyurmayı planlıyor.

Bir hayranın Battlefield 6'nın ne vakit gösterileceğini sorması üzerine Grubb'ın birinci cevabı epey kısa oldu: "Mayıs. Buna biraz renk ekleyelim, muhtemelen Mayıs." Grubb kelamlarına şöyle devam etti: "Şu an her şey değişken, şimdi kamusal bir duyuru yapmadılar, lakin benim anladığıma nazaran [EA] muhtemelen Mayıs ayını düşünüyor. Battlefield 2021'in genel E3 vakit aralığından evvel tanıtılması gerektiğini düşünüyorum, yani Haziran'dan evvel. Bunun Mayıs manasına geldiğini düşünüyorum. Bu garantili değil ancak muhtemelen Mayıs."
EA DICE
Her ne kadar Grubb'ın da belirttiği üzere Mayıs ayının garanti olduğunu söylemek mümkün olmasa da, Mayıs ayında yapılacak bir tanıtım EA'in daha evvel Battlefield 6'nın "bahar mevsiminde" tanıtılacağına yönelik yaptığı açıklamayla örtüşüyor.

EA Dice tarafından geliştirilen Battlefield 6 hala gizemini koruyor lakin EA, büyük şeylerin ön tanıtımları konusunda utangaç davranmıyor. EA CEO'su Andrew Wilson, en son konsolların "her zamankinden daha fazla oyuncu ile devasa ve gerçekçi savaşları getireceğini" ümit ettiğini söylemiş ve haritaların "daha evvel karşılaşılmamış boyutlarda" olduğunu belirterek, "Battlefield'in sıradaki vizyonu, markanın tanındığı tüm yıkım, oyuncu tesiri ve araç ve silah savaşını alarak daha yüksek bir düzeye çıkarıyor" demişti.

Bütün bunlara oyunun 128 oyunculu haritalara, Battle Royale moduna ve çağdaş vakit diliminde bir kıssaya sahip olacağı söylentilerini de eklersek, EA'in resmi tanıtımının heyecanla beklendiği rahatlıkla söylenebilir.

Üst Alt