Son Konu

Battlefield 2042’nin Ertelenebileceği İddia Ediliyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_61420862c5e7b_72813.jpg

Artık hangi erteleme haberini yazmıştım, ne zaman yazmıştım, karıştırır hale geldim. Gün geçmiyor ki yeni bir erteleme haberi ya da iddiası gelmesin. Bugünün dikkat çekebilecek erteleme iddiası ise, Battlefield 2042 ile ilgili.

Oyun medyasının popüler isimlerinden Jeff Grubb, dün Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda “Bu hafta yeni bir erteleme haberi geliyor” demiş, ama hangi oyun olduğuna değinmemişti. YouTuber Dealer ve Xbox Era yazarlarından Nick Baker, erteleme iddialarına konu olan oyunun Battlefield 2042 olduğunu söylüyorlar.

Aynı şekilde Battlefield ile ilgili içeriden bilgiler alan Tom Henderson da EA içerisinde Battlefield 2042’nin ertelenmesi ile ilgili değerlendirmeler yapılmakta olduğunu ve aylarla değil de haftalarla ifade edilebilecek bir ertelemeden bahsedilebileceğini söylüyor; oyunun 2021 sonlarında gelebileceğini duyduğunu belirtiyor yaptığı paylaşımda.

Bir başka isimden de benzer bir paylaşım gelmiş durumda, Roberto Serrano; GameStop’ın İtalya şubesinin Battlefield 2042’nin çıkış tarihini genelde “placeholder” olarak kullanılan 31 Aralık tarihiyle değiştirdiğini aktarıyor.

Bu kadar çok isim tarafından benzer iddialar dillendirilince de ister istemez bu erteleme haberini ciddiye almak durumunda kalıyoruz. Bakalım konu ile ilgili EA'den bir açıklama gelecek mi, takipteyiz.

Üst Alt