Son Konu

Arkane'in Yeni Oyununun Arkasında Sürpriz Bir İsim Var!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_60d9a8b466ca2_72038.jpg

Xbox ve Bethesda'nın birlikte düzenlediği sunumun en büyük sürprizlerinden biriydi Redfall. Prey ve Dishonored gibi oyunların yapımcısı olan Arkane Studios'un ellerinden çıkacak bu sürpriz oyun, arkasında en az kendisi kadar sürpriz bir isim barındırıyormuş: id Software.

Efendim iddialar, kurumsal dünyanın toplandığı sosyal medya mecrası LinkedIn'den geldi. id Software ekibinin animasyoncularından olan Jeff Senita, şu anda Redfall'un "ekstra animasyonları" üzerinde çalıştığını öz geçmişine ekledi. Kısa süre içerisinde bu bilgiyi hesabından kaldıran Senita, internetin ne kadar hızlı davrandığını unutmuş olabilir.

Aslında bu durum sürpriz değil zira id Software, Doom Eternal'ın son DLC'sini de tamamlamış bulunuyor. Şu sıralarda Deathloop üzerinde çalışan Arkane'in tabağında ise çok fazla proje var. Her ikisi de artık Xbox markası altında birleşen markaların birbirine yardım ediyor olması şaşırtıcı değil. Yine de FPS türünü hareketlendirmiş olan id Software ekibinin, Redfall üzerinde çalışıyor olması şahsen benim heyecanlanmama sebep oldu.

Siz neler düşünüyorsunuz?

Üst Alt