Son Konu

Jeffrey Dean Morgan, Lobo'yu Canlandırmak İstiyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_6098a694b6e12_71481.jpg

DC'nin en nevi şahsına münhasır karakterlerinden birisi olan Lobo'nun sinematik varlığı eşi benzeri görülmemiş bir şekilde kaosa sürüklenmiş durumda. Çizgi romanlarda kaotik durumlardan tanıdığımız Lobo'yu beyaz perdeye taşımak bu kadar kaotik olmamalıydı. 2009 yılında Guy Ritchie'nin yönetmenliğini yapacağı bir Lobo filminde Jeffrey Dean Morgan'ı başrolde izleyecektik. Bu film iptal oldu, daha sonra Dwayne "The Rock" Johnson adı rol için geçti ancak onu da Black Adam'a kaptırdık. Sonrasında Michael Bay'in yöneteceği bir Lobo filmi duyuruldu ancak halen somut bir adım atılmadı.

Çizgi roman uyarlamalarına uzak olmayan Jeffrey Dean Morgan'ı daha önce Watchmen adaptasyonunda Comedian rolünde izlemiştik. Ancak kendisinin en büyük hayallerinden birisi Lobo'yu canlandırmak. "Ortada çok fazla süper kahraman var. Ben en çok Lobo'yu seviyorum. Lobo'yu canlandırmayı gerçekten çok uzun zamandır istiyorum. Ancak neler olacağını göreceğiz, şu an net bir şey yok ama eğer bir şeyler olursa sizi bilgilendireceğim. Çizgi roman dünyasını çok seviyorum ve bu dünyada rol almak için uzun zamandır bekliyorum." diyen Dean Morgan, DC'ye adeta bir işaret fişeği göndermiş.
  • Michael Bay'in Yöneteceği Lobo Filmi Halen Yapım Aşamasında
Aslında daha önce DCEU içerisinde Thomas Wayne'i canlandıran Morgan'ı yeni Flash filminde işlenecek olan Flashpoint hikayesinde aynı rolde görme ihtimalimiz oldukça fazla. Sırf bu rol yüzünden bile Lobo ihtimali azalmış olabilir. Beş yıldır müsait olduğunu söyleyen Dean Morgan'ın beklediği çağrı DC/WB ortaklığı tarafından gelir mi bilinmez ama hayranlar da epey uzun bir süredir Lobo'yu beyaz perdede görmeyi hayal ediyor.

Üst Alt