Son Konu

Death Stranding Türkçe dil desteğine sahip olacak!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

PlayStation Türkiye, Death Stranding'in Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte çıkış yapacağını duyurdu. Kojima Productions tarafından geliştirilen açık yerküre aksiyon oyunu 8 Kasım 2019'da PlayStation 4 için çıkış yapacak.  

Death Stranding Türkçe lisan desteğine sahip olacak!

Oyunun PlayStation Store üzerindeki tanıtım yazısı, fiyatları, ön sipariş bonusları ve deluxe sürüm içerikleri: Efsanevi oyun direktörü Hideo Kojima'dan yesyeni ve çığır açacak bir PlayStation 4 tecrübesi.

Vefat Kıyısı'yla külliyen değişime uğrayan bir yerküreyle yüzleş. Geleceğimizin dağılmış modüllerini taşı ve parçalanmış yerküreyi adım adım bir araya getirecek bir yolculuğa çık.

Başrollerde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux ve Guillermo del Toro mekan alıyor. Oyunun Standart sürümü 429,00 TL, Deluxe sürümü ise 489,00 TL olarak açıklanmış durumda.

Pekala ya ön sipariş veren oyunculara neler verilecek? 

Ön Sipariş Bonusları:

- PS4 Dinamik Teması 
- Chibi Ludens Avatarı
- Oyun İçi Eşyalar (Altın “Sam” Gözlüğü, Altın Şapka, Altın Sürat İskeleti, Altın Zırh Plaka)

Deluxe Sürüm İçeriği:

- Full oyun
- Full Avatar Seti
- Death Stranding: Timefall (Death Stranding'in Dünyasından Oyun Müziği)
- Death Stranding: Timefall (Sahne Ardı görüntüleri)
- Oyun İçi Eşyalar (Altın “Ludens Maskesi” Gözlüğü, Altın Güç İskeleti, Altın Herzemin İskelet, Altın Zırh Plaka )

Paylaşılan tanıtım görüntüsüne yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Üst Alt