Son Konu

İffet Rolü Naz Elmas'ın

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Iffet Rolü Naz Elmas'ın naz elmas naz elmaz elmas resimleri nas haziran gecesi oyuncuları Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinden sonradan eski Türk filmlerini dizi gerçekleştirmek moda oldu 28 sene önce Müjde Ar'ın oynadığı Iffet filmide dizi oluyormuş kızlar Hemen geçiyorum haberin detaylarınaiffetrolunazelmasin5c4e98856e088gifalt :tik: :tik: :tik: 1548654720 1548654720 iffetrolunazelmasin5c4e988572f13iffetrolunazelmasin5c4e988572f13 iffetrolunazelmasin5c4e988572f13 28 yıl aradan daha sonra tekrar çekilmeye karar verilen Namus dizisi için başrol teklif edilen Fahriye Evcan tecavüz sahnesinden ürktüğü için teklifi geri çevirdi 28 sene aradan sonra yeniden çekilmeye karar verilen 'Iffet' dizisinin başrol oyuncusu Haziran Gecesi, Doktorlar gibi dizilerdeki oyunculuğuyla belli Naz Elmas oldu Ilk Olarak Müjde Ar'ın oynadığı ve tecavüz sahnesiyle yıllardan beri konuşulan film, diziye çekilmeye karar verildiğinde birincil teklif Yaprak Dökümü'nün yıldızı Fahriye Evcen'e gitti Ancak Evcen filmdeki tecavüz tecavüz sahnesinin aynen çekileceğini öğrenince rolü geri çevirdi Yeni rolü için epeyce heyecanlı olan Elmas, başrol oyuncusu olarak ekranlara dönecek ETIK BOZDUM Senaryosunu Yavuz Turgul'un kaleme aldığı Iffetfilminde aşık olduğu genç kadar tecavüze uğrayan kenar mahalle kızı Iffet'in intikam alma öyküsü konu ediliyor Faruk Peker ve Müjde Ar'ın, 1982'de rol aldığı 'Namus' filmi için Ar, Türkiye'nin ahlakını çok bozdum Çünkü, oynadığım 80 filmin 60'ında benim ırzıma geçiliyor Bunların içinde en aklımda kalan, etkilendiğim benim Faruk Peker'le çektiğim sırça sahnesiydi Gençlik benim cam sahnemle büyüdü Gel de bu gençlikten hayır bekledemişti  

Üst Alt