Son Konu

Gunaydın mesajları arkadaşa

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Gunaydın mesajları arkadaşa
imagesgunaydinmesajlariarkadasa20195ad90c5e06eb5
Herkese mutlu sabahlar diliyorum Hayırlı ve mutlu bir gune başlamanız dilekleriyle…

Gunaydın borc aldığım mutluluklar gunu gelip odediklerim zemherim, yalancı cemrelerim benim vefasızlık orneğim gunaydın…

Allah sevgisiyle kalpleri dolu gonul dostları Allah’ın rahmeti, bereketi uzerinize olsun inşallah hayırlı sabahlar…

Sarıların icinde kalan şehir gunaydın, ekmek kokusu işine giden sarışın gunaydın, minibus şoforu, şapşal kedi sana da gunaydın…

Allah celle celaluhu gecenin karanlığından gunduzun aydınlığına cıkardığı gibi gunumuzu de hayırlı kılsın…

Ne fazla ne eksik bir heceden geldim, yıldızlar yoktu penceremde, ay yoktu balkonumda, gunaydın aşk, ben geceden geldim…

İyi ve guzel bir gun icin hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar…

Ne cok ozlemişiz, dostlar merhaba huzur icindeki… Kalp de mutluluk, tedirgin olmadan seven merhaba, gunaydın aşıklar sonsuz mutluluk…

Gunaydın ve olur da goruşemezsek iyi gunler, iyi akşamlar ve iyi geceler

Gunaydın ilk once sabah sabah guzel ruyalarımı bolen beni gerceklerle yuzleştiren şimdiye kadar hep zamanında calan saatime…

Hepinize, guzel yureğinize, tum sevdiklerimize, sevdiklerinize ve sevenlerimize gunaydın…

Bir uykunun daha sonuna geldik Yayında ve yapımda emeği gecen yatak, yorgan, yastık uclusune teşekkur ederiz Gunaydınlar

Gunaydın ruzgar, gunaydın icimizdeki dinmez sızılar Gunaydın uzaklar, gunaydın yakınlar

Merhaba, sokak kedisi sarman, ac mısın bir tanem, yine tekme mi attılar sana cok mu yandı canın? Merhaba bortu bocek, kır cicekleri merhaba Sizlerle guzel bu dunya

Gozlerinizi bu sabah mucizelere acmanız dileğiyle, hayırlı gunler dilerim

Bensiz bir gune daha yine bensiz uzaklıklarda uyandın… Pencereni ac ve oraların havasını bir kez daha cek icine, kim bilir belki burada ikimiz adına alıp verdiğim bir nefes değer dudaklarına… Gunaydın sevgilim…

Gunaydın! Daha uykundan yeni uyandın, hicbiri gercek değildi maalesef! Hepsi ruyaydı bunların

Gunaydın uyuyup, uyanan her şeye, gunaydın, seven kalbe duşunen beyine Saran kucaklayan kollara gunaydın

Hayırlı ve mutlu sabahlar… Gununuz ve gonlunuz hep acık olsun

Yemyeşil filizlenen cim toprağı yarınca dalda cıvıldayan kuş, yerde gezen karınca ve kırda rahvan koşan doru taya gunaydın! Yar elinden sunulan demli caya gunaydın!

Hayır dileyelim Mevla’dan gunumuz uzak olsun beladan hayırlı ve guzel sabahlar

Kuş sesiyle uyanmak guzel ama senin sesin kadar değildir Hayaloğlu’nun dediği gibi “sensiz gelen sabaha gunaydın!

Ayrılık da olsa mevsim umuttu yureğimde yeşerttiğim gunaydın umudum gunaydın gunaydın…

Gunaydın; benim viran gonlumun sultanı, gunaydın; dost bağımın gonca gulu, gunaydın; canımın cananı

Gunaydın yellere tele merhaba, mesken midir bize şu garip eller gunaydın koylere ile merhaba…

Dostlukların tukenmediği, sevgilerin olmediği, gozyaşlarının akmadığı, gulucuklerin bitmediği en guzel sabahlar sizlerin olsun

Huzur dolu gunler, kalbinizdeki tum guzellikler hayatınıza yansısın dostlar Hayırlı gunler

Yaşamın buyusu umuttur Umutların hic orjinalsozlercom bitmemesi, kalbinizden sevginin, yuzunuzden gulumsemenin hic eksik olmadığı guzellikler sizlerin olsun Hayırlı sabahlar

Yuzunuzden gulumseme kalbinizden umut eksik olmasın, gununuz aydın mutluluğunuz daim olsun

İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yureğinde yer etmiş birinin ona gunaydın demesini arzulamıştır Gunaydın…

Gunaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gosteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam gunaydın

Guzel bir gun, umut dolu, neşe dolu, arkadaşca, yaşam dolu, değerli bir gun, ılımlı, nedensiz bir gun olması dileği ile gunaydınlar olsun

Once kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı actığımda bana değen ne varsa yureğimle beynim arası cizgi derinliğince gunaydın

Gunaydın sevdiklerinizin ve sizin yuzunuzden gulucuklerin hic eksik olmadığı bir gun olur inşallah… Gunaydınlar…

Neşeli, capcanlı, gup guzel ve musmutlu sevgi dolu bir gun olsun Gunaydınlar hepinize…

Alarm kalk diyor, yatak yat diyor Off ya kime inanacağımı şaşırdım… Neyse hepinize gunaydınlar…

Gunaydın… Bugun mutluluk yağmurlarıyla sırılsıklam olduğunuz bir gun olur inşallah

Evinizden sağlık, mutluluk, huzur, sevgi, saygı, birlik ve beraberlik eksik olmasın inşallah gunaydın…

Sen de olmasan benim gunumu kim aydınlatırdı Gunduz guneşim, gece ayım, yıldızım gunaydın…

Gunaydın! Her sabah gozlerini actığında, umutla bakacaksın hayata, her doğan guneşin ardında, acacak bir menekşeye bağlanacak gozlerin…

Gunaydın hic bir işi olmamasına rağmen erkenden uyanan insan ve pazar gunu calışan insan sana da gunaydın…

Gunaydın yeni gun, karanlıkları aydınlatan guneş orjinalsozlercom merhaba Pencerenin provasına yuva yapan kumru kuşu merhaba Korkma hadi uc ben goz kulak olurum yavrularına

Yansımış sevdan yureğimden her gunume olmuş huzun gunaydın huznum gunaydın gunaydın…

Üst Alt